Apelsinų eterinis aliejus „Orange Essential Oil“, 100 % ekologiškas, ORGANIC ISLANDS, 10 ml
  • Nauja

Apelsinų eterinis aliejus „Orange Essential Oil“, 100 % ekologiškas, ORGANIC ISLANDS, 10 ml

8,50 EUR

Apelsinų eterinis aliejus naudojamas siekiant patalpos orui  suteikti šviežumo, gaivumo arba nemaloniam kvapui pašalinti.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Apelsinų eterinio aliejaus kvapas padeda atsipalaiduoti, pakelti nuotaiką, pasiekti pozityvią emocinę būklę ir nusiraminti prieš miegą. Į aromaterapijai skirtą įrenginį įpilkite vandens ir įlašinkite 3-5 lašus eterinio aliejaus. Tokio kiekio aliejaus pakanka 10 m² patalpai.

Patalpoms gaivinti

Apelsinų eterinis aliejus sukuria atpalaiduojančią, nuotaikingą, šventišką atmosferą. Įlašinkite kartu ir lašą ar du levandų ar mandarinų eterinio aliejaus geresniam atsipalaidavimui. Taip pat galima naudoti kartu su citrinų eteriniu aliejumi, kuris suteiks daugiau gaivumo.

Masažui

Apelsinų eterinis aliejus naudojamas virškinimui pagerinti  bei vidurių pūtimui nuslopinti. Augaliniame baziniame aliejuje (migdolų, simondsijų, kviečių ir kt.) ištirpinkite (8 -10 lašų) eterinio aliejaus ir sukamaisiais delnų judesiais švelniai įmasažuokite raumenų sritis. Galite išbandyti ir su lašeliu pipirmėčių eterinio aliejaus arba sumaišykite su mandarinų eteriniu aliejumi.

Odos priežiūrai

Naudokite veido kremui praturtinti. Kartu su levandų eteriniu aliejumi įlašinkite į bekvapį veido kremą.

Namų higienai

Ištirpinus apelsinų  eterinio aliejaus vandenyje galima valyti vonių, dušų, šaldytuvų lentynų, baldų paviršius. Taip pat galima kelis lašus įlašinti ir į skalbimo mašiną ar indaplovę. Taip pašalinsite nemalonų kvapą.

Maistui ruošti

1 – 2 lašai eterinio aliejaus suteiks subtilaus skonio salotoms, padažams, alyvuogių aliejui bei gaivinamiesiems gėrimams.

ĮSPĖJIMAS Naudokite tik skiestą, venkite tiesioginio sąlyčio su oda, akimis ir jautriomis vietomis. Nenaudoti nėštumo metu. Vaikams iki 12 metų naudoti tik pasitarus su šeimos gydytoju ar aromaterapijos specialistu. Laikyti vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje tvirtai užsuktame buteliuke. Saugokite nuo atviros liepsnos. Aukščiau pateikta informacija nėra medicininė rekomendacija. Eteriniai aliejai negali būti medicininio ir gydymo vaistais pakaitalu.

Produkto pavadinimas: Apelsinų eterinis aliejus „Orange Essential Oil“, 100 % ekologiškas
Grynasis kiekis: 10 ml
Sudėtis: ekologiškas apelsinų eterinis aliejus 100 %
Tinka:

kambario kvėpinimui, odos priežiūrai, masažui, maisto ruošimui.

Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, saulės spinduliams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Graikija
Pagaminta: Graikija, Kikladų salų grupė, Nakso sala
Prekinis ženklas:  Organic Islands

Jums taip pat gali patikti