Rozmarinų eterinis aliejus, „Rosemary Essential Oil“, 100 % ekologiškas, ORGANIC ISLANDS, 10 ml
  • Nauja

Rozmarinų eterinis aliejus, „Rosemary Essential Oil“, 100 % ekologiškas, ORGANIC ISLANDS, 10 ml

10,50 EUR

Rozmarinų eterinis aliejus naudojamas  siekiant patalpos orui suteikti prabangaus jaukumo  kvapą  arba nemaloniam kvapui pašalinti.

Rozmarinų eterinio  aliejaus kvapas padeda atsipalaiduoti, sukurti šiltą ir  jaukią atmosferą, pasiekti pozityvią emocinę būklę, pagerinti dėmesingumą.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Rozmarinų eterinis aliejus naudojamas patalpų kvėpinimui, masažams, voniai, kompresams, odos priežiūrai, inhaliacijoms, maistui gaminti.

Pabandykite derinti jį su levandų ir čiobrelių eteriniais aliejais – įlašinkite kelis lašus vieno arba kito aliejaus.

Patalpų kvapams naikinti

Rozmarinų eterinis aliejus naudojamas  siekiant patalpos orui suteikti prabangaus jaukumo kvapą  arba nemaloniam kvapui pašalinti.

Į aromaterapijai skirtą įrenginį, įpilkite vandens ir įlašinkite 3-5 lašus eterinio aliejaus arba aliejų mišinio. Tokio kiekio aliejaus pakanka 10 m² patalpai. Kitas – dar paprastesnis naudojimo būdas – kelis lašus eterinio aliejaus užpilti ant audeklo skiautelės ar popieriaus lapo ir pasidėti šalia darbo vietos.

Masažui

Augaliniame baziniame aliejuje (migdolų, simondsijų, kviečių ir kt.) ištirpinkite (8 -10 lašų) rozmarinų eterinio aliejaus ir sukamaisiais delnų judesiais švelniai įtrinkite į kūną. Rekomenduojamas aliejų santykis: 8 – 10 eterinio aliejaus lašų / 30 ml bazinio aliejaus.

Voniai

5 – 10 lašelių rozmarinų eterinio aliejaus sumaišykite su druska ir įberkite į vonią. Tai viskas ko reikia, kad pasijustumėte geriau.

Odos ir plaukų  priežiūrai

Kelis lašus rozmarinų ir levandų eterinių aliejų mišinio įlašinkite  į losjonus, emulsijas, kremus, šampūnus arba augalinius bazinius aliejus. Įtrinkite probleminę vietą. 

Inhaliacijoms

Įlašinkite 3 – 4 lašus eterinio aliejaus į  garuojančio vandens indą, užsidėkite ant galvos rankšluosti, pasilenkite virš indo ir kvėpuokite. Tinka derinti su levandų eteriniu aliejumi.

Namų higienai

Rozmarinų eterinio aliejaus ištirpinkite vandenyje, skirtame  vonioms, dušams, baldų paviršiams valyti ir dezinfekuoti. Taip pat galite kelis lašus įlašinti į skalbimo mašiną ar indų plautuvę. Tai padės pašalinti nemalonų kvapą. Dera su pipirmėtės, levandų eteriniais aliejais.

Maistui ruošti

1 – 2 lašai rozmarinų  eterinio aliejaus salotoms, alyvuogių aliejui, padažams bei gaivinamiesiems gėrimams  suteiks ypatingo skonio ir aromato.

ĮSPĖJIMAS Naudokite tik skiestą, venkite tiesioginio sąlyčio su oda, akimis ir jautriomis vietomis. Nenaudoti nėštumo metu. Vaikams iki 12 metų naudoti tik pasitarus su šeimos gydytoju ar aromaterapijos specialistu. Laikyti vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje tvirtai užsuktame buteliuke. Saugokite nuo atviros liepsnos. Aukščiau pateikta informacija nėra medicininė rekomendacija. Eteriniai aliejai negali būti medicininio ir gydymo vaistais pakaitalu.

Produkto pavadinimas: Rozmarinų eterinis aliejus, „Rosemary Essential Oil“
Grynasis kiekis: 10 ml
Sudėtis: ekologiškas rozmarinų (Rosmarinus officinalis) eterinis aliejus 100 %
Tinka: patalpų kvėpinimui, masažams, voniai, kompresams, odos priežiūrai, inhaliacijai, maistui gaminti
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, saulės spinduliams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Graikija, Kikladų salų grupė, Nakso sala
Pagaminta: Graikija, Kikladų salų grupė, Nakso sala
Prekinis ženklas:  ORGANIC ISLANDS

Jums taip pat gali patikti