“gyduolis.lt” tai dviejų itin savo darbą mylinčių kolegių geros savijautos parduotuvė.

Viskas prasidėjo prieš 15 metų, o gal reikėtų sakyti, kad dar gerokai anksčiau: nuo mano domėjimosi biologija, anatomija, svajonių tapti šimpanzių tyrinėtoja, o gal net gyvačių gaudytoja...

Sveikatos, natūralumo temos tapo ypač aktualios pradėjus lauktis pirmagimio. Ėmiau dar atsakingiau rūpintis tuo, ką valgau, kuo tepu veidą. Valandų valandas praleisdavau bibliotekoje skaitydama apie nėščiosios sveikatą, kūdikio priežiūrą, vėliau parduotuvėse studijuodavau pirkinių sudedamąsias dalis. Svarbiausia tuo metu tapo tai, kad viskas, ką vartoju ar naudoju, būtų natūralu ir sveika. Dabar to reikėjo ne tik man, bet ir mano kūdikiui.

Tuo metu gydytojas rekomendavo papildomai vartoti kalcio papildų ir mano ieškojimai vėl įgavo naują kryptį. Radau organinės kilmės kalcį, kuris atitiko visus mano lūkesčius: puikiai pasisavinamas ir natūralus. Tai paskatino mane domėtis ir įgyti naują nutriciologo specialybę “International Academy Of Integrated Medicine Training Centre”. (nutriciologas - specialistas, gebantis suderinti ir parinkti natūralius maisto papildus, bioreguliatorius.)

Visą laiką labai atsakingai rūpinausi savo vaikų sveikata, todėl, jiems sergant, gydėme įvairiomis žolelėmis, kantriai skalavome gerklytes tirpalais, kasmet grūdindavomės prie jūros, o mūsų šeimos maistas buvo ne tik gardus, bet ir sveikas.

Laikas bėgo, o mano kaupiama patirtis bei žinios vis labiau augo. Kai pajutau, kad esu perpildyta žinių ir man tapo svarbu pasidalinti, atiduoti, pakviečiau Rūtą drauge įgyvendinti mintyse bręstančias idėjas. 2013 metais pradėjome kurti abiejų svajonių parduotuvę “gyduolis.lt”.

Rūta, ieškodama pas mus besilankančių žmonių sveikatos problemų sprendimų, atsakingai ėmėsi kokybiško asortimento paieškų. Ji yra svarbiausias žmogus, pro kurio akis neprasprūsta joks aukščiausių kriterijų neatitinkantis produktas. Kiekvienas mūsų siūlomas produktas visų pirma naudojamas mūsų pačių ir artimųjų šeimose, todėl patarti ir pasiūlyti vieną ar kitą produktą tikrai nesunku. Mes tuo gyvename kasdien.

Kiekvieną dieną mums svarbiausia pasidalinti patirtimi su ieškančiais būtent jiems tinkamo sveikos gyvensenos sprendimo. Dažnai tenka konsultuoti, kaip ir kodėl natūralus, sveikas produktas padės pagerinti ir išlaikyti gerą savijautą. Toks artimas ryšys su žmonėmis mums padeda ne tik pasiūlyti geriausius sprendimus, bet ir sužinoti, kokių naujų produktų reikia ir kokiose srityse vis dar turime tobulėti.

Kviečiame užsukti į mūsų “gyduolis.lt” e. parduotuvę ir įsigyti labai atsakingai atrinktus produktus Jūsų gerai savijautai.

Su meile

Laura ir Rūta