Savo partneriams siūlome puikias didmenines kainas ir patrauklias bendradarbiavimo sąlygas. Garantuojame kokybę, nepertrūkstamą pristatymą apskritus metus visoje Lietuvoje ir malonų bendradarbiavimą.

Didmenos sąlygomis siūlome:

Alyvuogių aliejus „Olibaza“ (Extra Virgin)

Aliejus pristatomas tiesiai iš Ispanijos Andalūzijos regiono, Granados provincijos gamintojų. Nuo 2015 m. alyvuogių aliejus „Olibaza“ pripažintas Andalūzijos gastronomijos paveldu, apdovanotas kaimiškos kokybės sertifikatu. Šio Andalūzijos aliejaus gamyba ir skonio suvokimas yra perduodami iš kartos į kartą. Ir šiandien jis labai vertinamas bei turi pripažinimą visame pasaulyje. Alyvuogių aliejus „Olibaza“ fasuotas stiklinėje bei plastikinėje nuo 0,25 l iki 25 l dydžio taroje.


Migdolai „Largueta“

Iš Ispanijos Andalūzijos regiono, Granados provincijos importuojame ypač didelius migdolus auginamus ir džiovinamus tik natūraliomis sąlygomis. Vidutinis migdolų dydis 25 mm. Šviežiai gliaudyti „Largueta“ migdolai atkeliauja tiesiai iš pietų Ispanijos ūkio. Migdolai „Largueta“ parduodami nefasuoti arba sufasuoti maišeliuose po 200 g.


Grynieji prieskoniai, įvairūs prieskonių mišiniai „gyduolis.lt”

Siūlome apie 50 rūšių grynųjų prieskonių ir prieskonių mišinių. Aromatingi, natūralūs su meile kulinaro paruošti iš daržovių bei prieskoninių žolelių. Prieskoniai išsiskiria savo kokybe, nes gaminami BE druskos, BE cukraus, BE skonio stipriklių, BE krakmolų, BE tirštiklių ar hidrintų riebalų. „gyduolis.lt” prieskoniai puikus pasirinkimas ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų sveikoje mityboje. „gyduolis.lt” prieskoniai sufasuoti patogiuose indeliuose po 60-120 g.


Lietuviškų kanapių produktai „SUPERB HEMP”

Kviečiame įsigyti šviežius, švelnaus skonio ir ypatingos kokybės ekologiškus lietuviškų kanapių produktus „SUPERB HEMP”: kanapių aliejų, kanapių proteiną, kanapių sėklas, išlukštentus kanapių branduolius. „SUPERB HEMP” kanapių produktai yra sertifikuoti, auginami ir gaminami be jokių priedų ir dažiklių. Jie pasižymi ypač geru Omega 3 ir Omega 6 riebiųjų rūgščių santykiu, atitinkamai 1:3. Kanapės yra labai maistingos. Jose gausu fosforo, kalio, magnio, kalcio, geležies ir cinko. Puikiai tinka ir žaliavalgiams, vegetarams ar veganams. Lietuviškų kanapių produktų “SUPERB HEMP” galite įsigyti sufasuotų mažmeninei prekybai ir nefasuotų.

Turime daug patirties mažmeninėje prekyboje, todėl visada mielai Jums patarsime ir padėsime.

Visais didmenos klausimais kviečiame kreiptis: didmena@gyduolis.lt