Jeigu jau esate daugiau nei 35-erių metų vyras ir jaučiate, kad jūsų energija kartais nebe tokia kaip anksčiau, nesijaudinkite, Jūs toks ne vienas. Jau sulaukę 30-ies daugelis vyrų pradeda jausti, kad nebegali pasiekti anksčiau užsibrėžtų sportinių tikslų. Tai lemia ne tik palengva kintantis amžius, bet ir mažėjantis testosterono kiekis organizme.

TESTOSTERONO VAIDMUO


Daugelis žinome, kad testosteronas yra vyriškas hormonas (nors moterys jo irgi turi, tik žymiai mažiau). Jaunuoliams brendimo laikotarpiu testosteronas yra atsakingas už raumenų masės padidėjimą. Be to, sodrus balsas, stiprus lytinis potraukis taip pat siejamos su sveiku testosterono kiekiu.


Didžiausias testosterono kiekis pasiekiamas 20-ties metų pradžioje ir nuo tada lėtai, bet užtikrintai ima mažėti. Būtent todėl palaipsniui vyrai praranda raumenų masę ir mažėja lytinis potraukis.


Žinoma, gali būti ir kitų priežasčių, tokių kaip nutukimas, diabetas ar kitos ligos, kurios gali turėti įtakos vyro jaunatviškumui.

KORDICEPSO GALIA VYRO JAUNATVIŠKUMUI 

Kordicepso grybas tradicinėje Kinijos ir Tibeto medicinoje naudojamas daugiau nei 3000 metų, siekiant pagerinti bendrą organizmo sveikatą, didinti energijos kiekį ir gerinti ištvermę.
Vakarams ėmus domėtis kordicepso galia, neseniai šis egzotiškas grybas buvo pradėtas tyrinėti moksliškai, o gauti rezultatai stebina!


2008, 2016 metais atlikti tyrimai su sportininkais. Tyrimai atskleidė, kad po trijų mėnesių kordicepso vartojimo dviratininkams žymiai sumažėjo oksidacinio streso (veiksnio, galinčio sumažinti aerobinį pajėgumą, taigi ir darbingumą intensyvių pratimų metu) rizika. Be to, po 3 savaičių geriamojo kordicepso vartojimo plaukikų grupė, vartojusi šį grybą, buvo net 73% ištvermingesnė nei nevartojusi. Visais atvejais sportininkai galėjo sportuoti ilgiau, nepasiekdami išsekimo. Taip pat paaiškėjo, kad kordicepsas padeda antinksčių sistemai natūraliai reaguoti į patiriamą stresą. Taigi padaryta išvada, kad kordicepso vartojimas padidina toleranciją didelio intensyvumo pratimams.


KORDICEPSO GALIA VYRO SEKSUALUMUI 

Kinijoje ilgą laiką kordicepsas naudojamas sveikam lytiniam potraukiui palaikyti. Šis seksualinis tonikas naudojamas kaip afrodiziakas jau beveik du tūkstančius metų. Tradicinės kinų žolininkystės specialistai mano, kad kordicepsas veikia palaikydamas gyvybės jėgą, kuri, kaip manoma, užtikrina sveiką augimą, brendimą ir seksualinę sveikatą.

Įspūdingi kordicepso tyrimų rezultatai rodo, kad jis palaiko sveiką vyrų libido. 1995 m. Japonijoje atlikti laboratoriniai tyrimai parodė, kad kordicepso ekstraktas palaiko sveiką širdies ir kraujagyslių sistemą, nuo kurios priklauso ir seksualinė vyro ištvermė. Kordicepsas taip pat gerai žinomas kaip plaučių tonikas ir gali palaikyti optimalų pajėgumą bei deguonies gamybą, kad palaikytų sportinę ir seksualinę veiklą.

Kordicepsas gali būti kiekvieno vyro jėgos ir ištvermės sąjungininkas ne tik sporto salėje bet ir miegamajame, nes palaiko sveiką energiją ir seksualinę gerovę, įskaitant ir sveiką ištvermę bei gyvybingumą.

Ir nors šis grybas vakarų pasaulyje yra dar gerai nežinomas, jo nauda sveikatai jau yra moksliškai įrodyta. O minėtoji nauda sveikatai iš tikrųjų yra tik ledkalnio viršūnė, nes mokslas ir toliau atranda vis daugiau šio egzotiško grybo privalumų.

 

Sveikatai naudingų natūralių maisto produktų su kordicepsu kviečiame įsigyti elektroninėje parduotuvėje www.gyduolis.lt

Jei patiko šis straipsnis ir norėtumėte sužinoti daugiau, kaip natūraliais produktais ir priemonėmis sustiprinti savo ir vaikų sveikatą, kviečiu užsakyti gyduolis.lt naujienlaiškius (puslapio apačioje).