Dantų šepetėlis su anglimi „Charcoal“, minkštas, NITENS
  • Nauja

Dantų šepetėlis su anglimi „Charcoal“, minkštas, NITENS

3,87 EUR

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Dantų šepetėlis su anglimi „Charcoal“, minkštas, NITENS pasižymi antibakteriniu, absorbuojančiu ir balinančiu poveikiu, padeda pašalinti įsisenėjusias dėmes, gerina burnos kvapą. Dviguba šerelių struktūra leidžia švariai nuvalyti dantų paviršių ir giliai išvalo tarpdančius.

Visi dantų šepetėliai Nitens sertifikuoti FDA (JAV maisto ir vaistų administracijos tarnyba). Pagaminti Pietų Korėjoje Dental Care Ltd.

Dantų šepetėlis su anglimi sunaikina iki 99,9% bakterijų, padeda pašalinti dėmes, pasižymi balinančiu, absorbuojančiu poveikiu. Dantų šepetėlio su anglimi galvutė turi dviguba šerelių struktūrą. Ilgesni šereliai lengvai pašalina maistą iš tarpdančių, o trumpesni gerai nuvalo dantų paviršių ir lengvai masažuoja dantenas.  Ilgi ploni šereliai imituoja valymą dantų siūlu, o trumpesni šereliai rūpinasi didesniais dantų paviršiais. Šerelių diametras, tankumas ir kiekis parinkti taip, kad prailgintų naudojimo laiką ir užtikrintų tinkamą minkštumą. Patogi ergonomiška dantų šepetėlio su anglimi rankenėlė garantuoja valymo malonumą.

SVARBU: PREKĖS SPALVA NUOTRAUKOJE IR JUMS UŽSAKIUS PREKĘ GALI SKIRTIS.

Jums taip pat gali patikti