Dantų šepetėlis su auksu „Gold Ion“, minkštas, NITENS

Dantų šepetėlis su auksu „Gold Ion“, minkštas, NITENS

3,87 EUR

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Dantų šepetėlis „Gold Ion“, NITENS su aukso jonais pasižymi antibakteriniu poveikiu, gerina burnos audinių būklę, skatina kraujotaką, palaiko šepetėlį švarų ir tinkamą naudoti kiekvieną dieną.

Dvigubo ilgio šereliai giliai išvalo tarpdančius. Visi dantų šepetėliai Nitens sertifikuoti FDA (JAV maisto ir vaistų administracijos tarnyba). Pagaminti Pietų Korėjoje Dental Care Ltd. 

Dantų šepetėlis su auksu  ir dvigubo ilgio šereliais. Auksas naikina bakterijas, gerina burnos kvapą, pasižymi regeneruojančiomis savybėmis. Dantų šepetėlis efektyviai išvalo ne tik lengvai, bet ir sunkiai pasiekiamas vietas. Tam puikiai talkina nedidelė aptakios formos lanksti siaurėjanti dantų šepetėlio galvutė. Ilgesni šereliai lengvai pašalina maistą iš tarpdančių, o trumpesni gerai nuvalo dantų paviršių ir lengvai masažuoja dantenas. Šerelių diametras, tankumas ir kiekis parinkti taip, kad prailgintų naudojimo laiką ir užtikrintų tinkamą minkštumą. Patogi dantų šepetėlio rankenėlė yra ergonomiškos formos ir užtikrina valymo malonumą.

SVARBU: PREKĖS SPALVA NUOTRAUKOJE IR JUMS UŽSAKIUS PREKĘ GALI SKIRTIS.

Jums taip pat gali patikti