Maisto papildas raumenims su peptidais „MuscleTide Plus Forte“, MY REAL WAY, 30 kaps.
  • Nauja

Maisto papildas raumenims su peptidais „MuscleTide Plus Forte“, MY REAL WAY, 30 kaps.

35,00 EUR

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius  "MuscleTIDE PLUS Forte" skirtas aktyvinti raumenų masės augimą, padidinti raumenų tonusą ir padidinti metabolizmo procesų greitį.

 

Tai saugi ir veiksminga priemonė, skirta stiprinti ir palaikyti raumenų baltymų sintezę, didinti raumenų masę. Puikiai tinka sportininkams, užsiimantiems jėgos sportu ar kultūrizmu.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

SPORTAS - labai svarbus veiksnys, norint pagerinti ir vystyti žmogaus kūną. Harmoningas ir atletiškas kūnas atspindi gerą žmogaus sveikatą ir puikią savijautą. Sveika profesionalių sportininkų ir kultūristų mityba ir treniruotės neleidžia įgauti norimos raumenų apimties ir reljefo. Norint pasiekti šiuos tikslus sportininkams būtina speciali sportinė mityba. Sportinė mityba, rekomenduojama ne tik profesionaliai sportuojantiems žmonėms, bet ir tiems, kurie dirba fizinį darbą, užsiima kūno ugdymu ar tiesiog nori puikiai atrodyti. Sportinei mitybai tinka maisto produktai, skirti sportiniams rezultatams gerinti, jėgai ir ištvermei ugdyti, raumenims stiprinti ir bendrai sveikatai gerinti. Kaip vieni iš sporto mitybos elementų plačiai naudojami peptidiniai preparatai, aktyvinantys anabolinius procesus, spartinantys raumenų formavimąsi, stimuliuojantys augimo hormoną. Esant intensyviems ar ilgalaikiams fiziniams krūviams, peptidai veikia kaip medžiagų apykaitos žaliava raumens baltymų sintezėje. Peptidus galima vadinti paleidžiamuoju baltymų kaupimo raumenyse proceso mechanizmu.

 

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius MuscleTIDE PLUS Forte stimuliuoja raumenų 

masės augimą, padidina raumenų tonusą ir intensyvina metabolizmo procesus.

 

PASKIRTIS - rekomenduojama vartoti:

• raumenų baltymų sintezei skatinti ir palaikyti, didinti raumenų masę; 

• norint pagerinti raumenų tonusą ir mitybą; 

• sportininkams, užsiimantiems jėgos sportu ar kultūrizmu;

• esant intensyviems ir/ar ilgalaikiams fiziniams krūviams;

• norint sutrumpinti atsistatymo laiką po fizinio krūvio;

• siekiant paspartinti atsistatymą po patirtų traumų. SUDEDAMOSIOS DALYS:

• Peptidinis kompleksas NV / 2 - ne tik sudaro sąlygas baltymų sintezei ( raumenų masei auginti ir atsistatyti), bet yra ir energijos šaltinis, apsaugantis baltymą nuo irimo. MuscleTIDE PLUS trumpieji peptidai yra natūralūs organizmo metabolitai, todėl yra ypač efektyvūs ir absoliučiai saugūs.

• L-argininas - sąlyginai nepakeičiama rūgštis, todėl ji turi patekti į organizmą su maistu arba specialios sportinės mitybos dėka. L-argininas yra azoto oksido šaltinis, reguliuojantis kraujo spaudimą ir visų organų ir audinių, įskaitant raumenis, mitybą. L-argininas vaidina svarbų vaidmenį dalinantis raumenų ląstelėms, atsatatant raumenis po treniruočių ir  gydant traumas. 

• Geležies fumaratas

• Vitaminas B12

• Vitaminas B6

• Vitaminas D3

• Magnio oksidas

• Niežulinės aksompupės ekstraktas - vienas iš pagrindinių augimo hormono skatintojų, kuris didina testosterono, antro pagal svarbą organizmo augimo hormono, lygį. Pakankamas dopamino lygis organizme turi teigiamą įtaką psichikos funkcijoms, emocinei būsenai, miego ir raumenų koordinacijos kokybei.

• Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės. Augalinės kilmės kapsulės apvalkalas nesukelia alerginių ar kitų neigiamų reakcijų. Todėl daugiakomponenčius peptidinius bioreguliatorius gali vartoti bet kokių šalių žmonės, puoselėjantys įvairias kultūros bei mitybos tradicijas, įskaitant vegetarizmą, košerinę ar halaninę mitybą.

 

KAIP VARTOTI:

• Suaugusiems gerti po vieną kapsulę per dieną 1 mėnesį geriausia 20-30 minučių po valgio, užgeriant stikline vandens. Galima preparatą vartoti ir ilgesnį laiką, nuo 2 iki 3 mėnesių siekiant ilgiau palaikyti atsistatymo procesą.

• Nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpiu ir vaikams iki 14 metų vartojimo duomenų nėra.

 

KONTRAINDIKACIJOS - individualus jautrumas atskiriems preparato komponentams.

 

KIEKIS PAKUOTĖJE - 30 kapsulių.

 

Produkto pavadinimas: Maisto papildas raumenims su peptidais „MuscleTide Plus“, pastiprinto veikimo
Grynasis kieks: 30 kaps.
Sudėtis: Peptidinis kompleksas VĮ / 2, L-argininas, geležies fumaratas, vitaminas B12, vitaminas B6, vitaminas D3, magnio oksidas, niežulinės aksompupės ekstraktas.
Tinka: Norint palaikyti raumenų struktūrą ir funkcionalumą.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 laipsniai temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Belgija
Pagaminta: Belgija (Kompanija „Real Way“ (584 Charles-Quint avenue, Brussels, 1082, Belgium)
Prekinis ženklas:  MY REAL WAY

Jums taip pat gali patikti