Maisto papildas kordicepsas „Tiens Cordyceps Capsules", TIENS, 100 kaps.

Maisto papildas kordicepsas „Tiens Cordyceps Capsules", TIENS, 100 kaps.

75,53 EUR

DPD kurjeris

nuo 3,50 EUR

DPD paštomatas

nuo 3,50 EUR

Maisto papildas kordicepsas „Tiens Cordyceps Capsules", TIENS

local_shipping Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas*!

Kiekis
Turime

Maisto papildas

Kordicepso, „stebuklingojo grybo“, savybės kinų medicinoje buvo žinomos dar prieš keletą šimtmečių. Pastaruoju metu atlikti moksliniai tyrimai patvirtino kininio kordicepso (Cordyceps sinensis) ypatingumą ir įrodė daugelį jo savybių: natūralios apsaugos skatinimą, organizmo funkcijų stimuliavimą ir bendros savijautos gerinimą.

Kininis kordicepsas (Cordyceps sinensis), tiksliau, kininis ofiokordicepsas (Ophiocordyceps sinensis), nes toks šios rūšies mokslinis pavadinimas vartojamas nuo 2007 metų, taip pat dar žinomas kaip vikšrų grybelis arba, paprasčiau, kordicepsas. Šiltaisiais metų mėnesiais jis auga kaip ir bet koks kitas grybas, tačiau žiemą jo namais tampa tam tikrų drugių rūšių lervos. Kad išliktų, grybas paverčia vabzdį mumija, o tuomet juo maitinasi. Kordicepsų natūraliai randama Tibete ir Nepale trijų‒penkių tūkstančių metrų aukštyje virš jūros lygio.

Šis grybas, atrastas maždaug prieš pusantro tūkstančio metų Himalajų piemenų, greitai buvo pritaikytas kinų natūraliojoje medicinoje, daugiausia kaip aktyvinanti ir senėjimą stabdanti medžiaga, neleidžianti vystytis demencijai ir pagerinanti fizinę būklę. Dėl savo retumo ir stebuklingų savybių kordicepsas buvo labai brangus. Senovės Kinijoje jį galėjo sau leisti tik imperatoriaus dvariškiai ir aukštuomenė. Mūsų laikais šie grybai auginami bioreaktoriuose. Metinė produkcija skaičiuojama milijonais tonų, todėl dabar jų išskirtinėmis savybėmis gali naudotis kiekvienas.

TIENS šį papildą gamina naudodama pažangiausias biotechnologijas ir išsaugo natūralią preparato sudėtį.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Fermentuotų kininių kordicepsų (Cordyceps sinensis) micelių milteliai, želatina.

Kordicepsas nuo seno Azijos kultūrose sulaukia dėmesio dėl savo biologinio aktyvumo.

Šiame vaisiakūnyje yra aktyvių laisvųjų aminorūgščių, įskaitant liziną, glutamo rūgštį, proliną ir treoniną.

Taip pat gausu nesočiųjų riebalų rūgščių, kurios sudaro apie 70% visų riebalų rūgščių. Daugausia yra linolo rūgšties.

Aktyviausi kordicepso junginiai yra adenozinas ir kordicepinas, kurie atlieka svarbų reguliuojantį vaidmenį daugybei medžiagų apykaitos reakcijų organizmo ląstelėse.

Cordyceps sinensis yra grybas, priklausantis Clavicipitaceae  šeimai,  parduodamas kaip maisto papildas, atitinkantis Europos Komisijos ir JAV maisto ir vaistų administracijos reikalavimus.

Grynasis kiekis 59,5 g (100 kapsulių x 595 mg)

VARTOJIMAS

Gerti 1–2 kapsules vieną arba du kartus per dieną. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo, įvairios ir subalansuotos mitybos. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės.

1 kapsulėje yra 500 mg fermentuoto kininio kordicepso micelių milteliai (6 % manitolio),  4 kapsulėse - 2000 mg.

SVARBI PASTABA

Nevartoti vaikams, nėščioms ir žindančioms moterims bei asmenims, kurie yra alergiški bet kuriai maisto papildo sudedamajai medžiagai. Taip pat nevartokite esant alergijai grybams arba grybo produktams.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas kordicepsas „Tiens Cordyceps Capsules", TIENS
Grynasis kiekis: 100 kaps.
Sudėtis: Fermentuotų kininių kordicepsų (Cordyceps sinensis) micelių milteliai (6 % manitolio) 500 mg, kapsulės apvalkalas: želatina.
Tinka: Tinka gerinti daugeliui organizmo funkcijų.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje vėsioje vietoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Kinija
Pagaminta: ES
Prekinis ženklas:  TIENS

Jums taip pat gali patikti

  Laikinai telefonu neteikiame informacijos.

Iškilus klausimams, kreipkitės el. paštu eparduotuve@gyduolis.lt