Arbata „Tiens Lipid Metabolic Management Tea“, TIENS, 40 pak.

Arbata „Tiens Lipid Metabolic Management Tea“, TIENS, 40 pak.

26,55 EUR

DPD kurjeris

nuo 3,50 EUR

DPD paštomatas

nuo 3,50 EUR

Žolelių arbata, paruošta iš kruopščiai atrinktų sudedamųjų dalių, kurios padeda palaikyti sveiką lipidų kiekį kraujyje ir riebalų oksidaciją.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 50,00 EUR

Kiekis
Turime

Arbata „Tiens Lipid Metabolic Management Tea“ yra organizmą gaivinantis vaistažolių derinys, kuriame yra penkiaskiaučių driekių. Pietų ženšenis, kaip vadina kinai, Kinijoje dar prieš šimtmečius buvo laikomas stebuklinga vaistažole. Sakoma, kad penkiaskiautės driekės suteikia energijos ir didina imunitetą, todėl buvo vartojamos pirmojo Čin dinastijos imperatoriaus Čin Ši Huango.

Penkiaskiautė driekė (Jiaogulan), vadinama kinų vaistažole, auga pietų Kinijoje. Joje yra tris kartus daugiau veikliosios medžiagos saponinų nei ženšeniuose, todėl kinai laiko ją panašia į ženšenį, tik geresne. Tradiciškai penkiaskiautė driekė laikoma medžiaga, užtikrinančia ilgaamžiškumą.

Penkiaskiautės driekės pagal tradicinę kinų mediciną gerina organizmo apsaugą, prisideda prie metabolizmo stabilizavimo, padeda palaikyti lipidų pusiausvyrą ir subalansuoja visas organizmo funkcijas. Augalas turi daug aminorūgščių, vitaminų ir mineralų (tarp jų kalcio, geležies, magnio, fosforo, kalio, seleno ir cinko), būtinų žmogaus organizmui.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Sudėtyje yra penkiaskiaučių driekių (Gynostemma pentaphyllum) lapų, lotosų lapų (Folium nelumbinis), tikrųjų velniapupių (Cassia tora) – augalo, priklausančio ankštinių šeimai – sėklų ir Kinijoje tūkstančius metų žinomų kininių daugiažiedžių rūgčių (Polygonum multiflorum) šaknų. Kad padidintų išvardytų sudedamųjų dalių aktyvumą, preparatas papildytas 6 rūšimis žaliosios arbatos.

Arbatos lapai džiovinami ir apdirbami mažu garų kiekiu. Svarbiausia, jie išvengia fermentacijos proceso, o tai padeda išsaugoti vertingus vitaminus ir mineralus.

Vaistažolės, esančios arbatos sudėtyje, parinktos taip, kad palaikytų visapusišką organizmo gyvybingumą ir atgaivintų. Nors dauguma jų pasižymi valomosiomis ir antioksidacinėmis savybėmis, kiekviena turi ir tik jai būdingų savybių. Pavyzdžiui, tikrųjų velniapupių sėklos padeda regėjimui, o kininių daugiažiedžių rūgčių šaknys daro teigiamą poveikį plaukų būklei.

Arbatos „Tiens Lipid Metabolic Management Tea“ sudedamosios dalys padeda subalansuoti organizmą plačiąja prasme:

  • skatina toksinų pašalinimą iš organizmo ir pasižymi antioksidacinėmis savybėmis;
  • daro teigiamą poveikį tinkamam lipidų kiekiui palaikyti;
  • daro teigiamą poveikį regėjimui;
  • suteikia energijos ir sustiprina natūralią organizmo apsaugos sistemą.

Vartojimas

Vartoti po vieną stiklinę du kartus per dieną ‒ ryte ir vakare.

1 arbatos pakelį užpilti stikline karšto (70‒80 °C) vandens. Geriausia po to puodelį uždengti ir leisti arbatai 10 minučių prisitraukti.

Produkto pavadinimas: Arbata „Tiens Lipid Metabolic Management Tea“, TIENS
Grynasis kiekis: 40 pak. po 1,5 g
Sudėtis: Penkiaskiaučių driekių (Gynostemma pentaphyllum) lapai, lotosų lapai (Folium nelumbinis), tikrųjų velniapupių (Cassia tora) sėklos, žaliosios arbatos rūšys.
Tinka: Produktas palankus Jūsų organizmui.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, vėsioje, nuo saulės spindulių apsaugotoje vietoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Kinija
Pagaminta: ES
Prekinis ženklas:  TIENS

Jums taip pat gali patikti

  Laikinai telefonu neteikiame informacijos.

Iškilus klausimams, kreipkitės el. paštu eparduotuve@gyduolis.lt