Maisto papildas užkrūčio liaukai „ThymusTide Plus“, MY REAL WAY, 30 kaps.

32,00 EUR

Maisto papildas užkrūčio liaukai „ThymusTide Plus“ - peptidinis kompleksas, sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių, išgaunamų iš gyvulinės kilmės užkrūčio liaukos audinių. Peptidą sudaro amino rūgštys, kurios papilde sąveikauja kartu su vitaminais ir mineralais.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Šiuo metu prekės neturime sandėlyje, tačiau galime ją pristatyti jums pateikus užsakymą. Užsakymo pristatymo laikas gali trukti nuo 3 iki 10 darbo dienų.

MAISTO PAPILDAI

Užkrūčio liaukos reguliavimo kompleksas.

Naujos kartos daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius Thymus TIDE PLUS atstato ir palaiko imuninės sistemos darbą ląstelėse, pasižymi imunomoduliuojančiu ir adaptogeniniu poveikiu, normalizuoja užkrūčio liaukos darbą.

Pakuotėje – 30 kapsulių.

Rekomenduojama vartoti:

- kaip skatinanti  ir stimuliuojanti priemonė psichinei ir fizinei veiklai pagerinti esant astenijai, sumažėjusiam darbingumui, chroniškam nuovargio sindromui;

- esant  psichoemociniam stresui;

- sergant anoreksija (apetito netekimas);

- po sunkių  sekinančių ligų, reabilitacijai po spindulinės ir chemoterapijos kurso ar pan.;

- kaip priedas gydant pirminį ar antrinį imunodeficitą: lėtines plaučių ligas, profesines ligas; infekcinių bei virusinių ligų prevencijai ir kt..

- kaip pagalbinė priemonė esant lėtinei intoksikacijai;

- kaip apsaugą nuo priešlaikinio senėjimo.

Vartojimas: suaugusiems gerti po vieną kapsulę  per dieną 1 mėnesį geriausia 20-30 minučių po valgio, užgeriant stikline vandens.  Galima preparatą vartoti ir ilgesnį laiką -  nuo 2 iki 3 mėnesių. 

Galimi šalutiniai poveikiai:  individualus jautrumas atskiriems preparato komponentams;  nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpiu ir vaikams iki 14 metų  vartojimo duomenų nėra.

SUDEDAMOSIOS DALYS

  1. Peptidinis kompleksas NM – natūralus premiksas, sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių, išgautų iš gyvulinės kilmės užkrūčio liaukos audinių, 
  2. L- acetil karnitinas,
  3. vitaminas A,
  4. sibiro ženšenio (Eleutherococcus senticosus) šaknų ekstraktas,
  5. dikalcio fosfatas,
  6. cinko gliukonatas.

Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas užkrūčio liaukai „ThymusTide Plus“, MY REAL WAY
Grynasis kiekis: 30 kaps.
Sudėtis: Peptidinis kompleksas NM – natūralus premiksas, sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių, išgautų iš gyvulinės kilmės užkrūčio liaukos audinių, L- acetil karnitinas, vitaminas A, Sibiro ženšenio (Eleutherococcus senticosus) šaknų ekstraktas, dikalcio fosfatas, cinko gliukonatas. Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės.
Tinka: Norint sureguliuoti užkrūčio liauką.
Laikymo sąlygos: 
Kilmės šalis:
Pagaminta: Belgija
Prekinis ženklas:  MY REAL WAY

Jums taip pat gali patikti