Maisto papildas chitozanas „Tiens Chitosan Capsules“, TIENS, 100 kaps.

Maisto papildas chitozanas „Tiens Chitosan Capsules“, TIENS, 100 kaps.

60,00 EUR

DPD kurjeris

nuo 3,50 EUR

DPD paštomatas

nuo 3,50 EUR

MAISTO PAPILDAS

Chitozano gausiai randama krevetėse, krabuose, vabzdžiuose, taip pat augalų stiebuose ir lapuose. Gamtoje chitozano gamyba nusileidžia tik celiuliozei.

Chitozanas – vienintelė valgoma medžiaga, kurios sudėtyje yra teigiamų jonų, tai – šeštasis gyvybiškai svarbus faktorius šalia baltymų, cukraus, riebalų, vitaminų ir mineralinių medžiagų.

local_shipping Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas*!

Kiekis
Turime

MAISTO PAPILDAS

Natūraliai egzistuojanti medžiaga chitozanas pasižymi gebėjimu absorbuoti ir surišti riebalus virškinamajame trakte. Cheminiu požiūriu jis panašus į celiuliozę, augalines skaidulas, kurios neleidžia organizmui pasisavinti riebalų. Be to, išbrinkdamas skrandyje jis padidina sotumo jausmą. Chitozanas yra unikalios struktūros, nes turi teigiamai įkrautų amino grupių su tuo pačiu pH, kaip ir virškinamasis traktas. Amino grupės jungiasi prie neigiamai įkrautų molekulių, tokių kaip lipidai ir tulžis, neleisdamos joms absorbuotis ir likti organizme.

Chitozanas priskiriamas tirpioms maistinėms skaiduloms, kurios, kaip ir visos tirpios natūralios maistinės skaidulos, yra svarbios virškinimo trakto veiklai. 

Kartu su celiulioze chitozanas yra labiausiai paplitę polisacharidai (sudėtiniai angliavandeniai) žemėje. Jis sudarytas iš chitino, randamo vabzdžių ir vėžiagyvių kiautuose, ir kai kurių rūšių grybų ląstelių sienelėse. Šis natūralus junginys netoksiškas ir biologiškai suskaidomas, todėl yra visiškai saugus aplinkai. Štai kodėl jis pradėtas plačiai naudoti ne tik maisto papilduose, bet ir medicinoje, veterinarijoje, kosmetologijoje ir apskritai biotechnologijose. Mitybos specialistai linkę vadinti chitozaną šeštuoju – po baltymų, riebalų, cukraus, mineralinių junginių ir vitaminų – gyvybiškai svarbiu elementu.

„Tiens Chitosan Capsules“ gaunamas iš raudonųjų vėžiagyvių kriauklių. Jam būdingas labai didelis ‒ 85 %  chitino deacetilinimo laipsnis.  Kuo didesnis šio organinio junginio deacetilinimo laipsnis, tuo didesnis gauto chitozano biocheminis aktyvumas. Taigi, formulė yra nepaprastai efektyvi.

Sudedamosios dalys: chitozanas (iš raudonųjų vėžiagyvių kriauklių), kapsulės apvalkalas: želatina, dažiklis: kalcio karbonatas.

Įspėjimas: nevartoti esant alergijai jūrų gėrybėms (vėžiagyviams) arba bet kuriai kitai produkto sudedamajai medžiagai.

Vartojimas: gerti po 2 kapsules du kartus per dieną, 30-60 minučių prieš valgį, kiekvieną kartą užgeriant stikline vandens. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo, įvairios ir subalansuotos mitybos.

4 kapsulėse „Tiens Chitosan Capsules“ yra:  

Chitozanas  (85 %)  -  600 mg (RMV - nenustatyta)

RMV – referencinė maistinė vertė.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas chitozanas „Tiens Chitosan Capsules“, TIENS
Grynasis kiekis: 100 kaps.
Sudėtis: Chitozanas (iš raudonųjų vėžiagyvių kriauklių); kapsulės apvalkalas: želatina. 
Tinka: Naudinga virškinimui, žarnyno darbui.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje vėsioje vietoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Kinija
Pagaminta: Kinija
Prekinis ženklas:  TIENS

Jums taip pat gali patikti

  Laikinai telefonu neteikiame informacijos.

Iškilus klausimams, kreipkitės el. paštu eparduotuve@gyduolis.lt