Maisto papildas chitozanas „Tiens Chitosan Capsules“, TIENS, 100 kaps.

Maisto papildas chitozanas „Tiens Chitosan Capsules“, TIENS, 100 kaps.

60,00 EUR

MAISTO PAPILDAS

Chitozano gausiai randama krevetėse, krabuose, vabzdžiuose, taip pat augalų stiebuose ir lapuose. Gamtoje chitozano gamyba nusileidžia tik celiuliozei.

Chitozanas – vienintelė valgoma medžiaga, kurios sudėtyje yra teigiamų jonų, tai – šeštasis gyvybiškai svarbus faktorius šalia baltymų, cukraus, riebalų, vitaminų ir mineralinių medžiagų.

local_shipping Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas*!

Kiekis
Turime

MAISTO PAPILDAS

Natūraliai egzistuojanti medžiaga chitozanas pasižymi gebėjimu absorbuoti ir surišti riebalus virškinamajame trakte. Cheminiu požiūriu jis panašus į celiuliozę, augalines skaidulas, kurios neleidžia organizmui pasisavinti riebalų. Be to, išbrinkdamas skrandyje jis padidina sotumo jausmą.

Skrandyje chitozanas veikia kaip tirpios skaidulos. Plonojoje žarnoje jis suriša riebalus ir tulžies rūgštį, suformuodamas želė konsistencijos junginius, kuriuose riebalai tampa nevirškinami. Junginiai patenka į storąją žarną ir natūraliai pašalinami iš organizmo. Organizmas nesuvirškina riebalų, o sumažėjusi tulžies veikla taip pat netiesiogiai padeda mažinti riebalų pasisavinimą.

Daugybė atliktų tyrimų įrodė, kad chitozanas gali padėti reguliuoti cholesterolio kiekį ir palaikyti normalų blogojo cholesterolio kiekį kraujyje.

Maisto papildas „Tiens Chitosan Capsules“ gaunamas iš raudonkojų krabų kiautų. Jam būdingas labai didelis ‒ 85 % ‒ chitino deacetilinimo laipsnis. o tai reiškia, kad vienoje kapsulėje yra 85 % chitozano.  Kuo didesnis šio organinio junginio deacetilinimo laipsnis, tuo didesnis gauto chitozano biocheminis aktyvumas. 

Preparate esantis chitozanas nei suvirškinamas, nei absorbuojamas žmogaus organizmo. Patekęs į skrandį, chitozanas gerokai padidina jo tūrį, išbrinkdamas vandenyje, ir efektyviai malšina alkį. Be to, chitino skaidulos apsivynioja aplink riebalų molekules ir taip padaro jas nepasiekiamas virškinimo fermentams. Viena chitozano molekulė suriša keletą kartų daugiau riebalų nei sveria pati. Surišti riebalai vėliau pašalinami iš organizmo. Kartu medžiaga neveikia riebaluose tirpių vitaminų A, D ir E absorbcijos. Tai patvirtinta moksliniais tyrimais.

Dėl savo savybių chitozanas padeda kontroliuoti svorį, jis taip pat rekomenduojamas žmonėms, kenčiantiems nuo lipidų apykaitos sutrikimų.

Sudėtinės dalys padeda transportuoti skrandžio turinį tolyn į žarnyną. Be to, preparatas padeda sutvirtinti žarnų sienelių dangą ir pagerina peristaltiką.

Chitino skaidulos suriša ir pašalina iš virškinimo sistemos tulžies rūgštis ir cholesterolį. Jos sumažina mažo tankio cholesterolio kiekį kraujyje. Reguliariai vartojamas preparatas padeda kontroliuoti cukraus metabolizmą kraujyje ir kraujo cirkuliaciją.

Chitozanas išvalo iš virškinimo sistemos ir viso organizmo sunkiuosius metalus, pvz., šviną ir gyvsidabrį, ir toksinus, surišdamas juos ir padėdamas pasišalinti kartu su išmatomis. Jis taip pat aktyvina natūralią organizmo gynybos sistemą.

Mitybos papildymas chitozanu yra naudingas virškinimo sistemos bakterijoms. 

Vartoti po 2 kapsules du kartus per dieną, 30-60 minučių prieš valgį, užsigeriant stikline vandens (geriausia šilto vandens).

Dėl vartojimo nėščiosioms ir vaikams iki 12 metų rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Chitozaną ir kitų vaistų ar preparatų dozes reikia vartoti su 2 valandų pertrauka, nes chitozanas gali sugerti vaistus ir trukdyti juos pasisavinti.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas chitozanas „Tiens Chitosan Capsules“, TIENS
Grynasis kiekis: 100 kaps.
Sudėtis: Chitozanas (iš raudonųjų vėžiagyvių kriauklių); kapsulės apvalkalas: želatina. 
Tinka: Naudinga virškinimui, žarnyno darbui.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje vėsioje vietoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Kinija
Pagaminta: Kinija
Prekinis ženklas:  TIENS

Jums taip pat gali patikti