Greipfrutų sėklų ekstraktas „Grapefruit Seed Extract“, VIVASAN, 30 ml

36,49 EUR

Greipfrutų sėklų ekstraktas „Grapefruit Seed Extract“, VIVASAN

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

Greipfrutų sėklų ekstraktas (GSE) – naujas unikalus kompleksas iš gamtos, kurio pagrindą sudaro natūralus standartizuotas greipfrutų sėklų ekstraktas su augaliniu glicerinu (33/67). Šis preparatas pasižymi labai stipriu baktericidiniu ir antivirusiniu poveikiu.

Veikimas: Bioflavonoidų ir glikozidų unikali kombinacija efektyviai užkerta kelią grybų, bakterijų ir virusų dauginimuisi. Nustatytas efektyvus ekstrakto poveikis daugiau nei 100 štamų grybų ir per 800 štamų bakterijų ir virusų.

Veikimo būdas: veikimas pasižymi tuo, kad grybų, virusų ir bakterijų ląstelės žūsta, nebegaudamos mitybos (aminorūgščių).

Sudėtis: 33% džiovintų (40-50°C), smulkiai sumaltų greipfrutų kauliukų ir vaisių minkštimo membranų, 67% augalinio glicerino, kurio pagrindą sudaro kokoso riešutai.

Augalinis glicerinas šį kompleksą praturtina aktyviosiomis medžiagomis: bioflavonoidais ir glikozidais naringino pavidalu.

 Rekomenduojama taikyti:

  *   Bendrasis naudojimas:

 (patalpų dezinfekavimas) (kenkėjų (amarų ir kt.) naikinimas) -  50 lašų į 10 litrų vandens (plauti grindis, baldus, šlakstyti)

*  Išorinis naudojimas:      

(pleiskanos, niežėjimas, egzemos) -  (7 - 15) lašų į 100 ml vandens (šampūno)

(vaginitai (praplovimui) - (1-3) lašai ekstrakto + (1-3) lašai arbatmedžio aliejaus  į  ¼   litro vandens

(mieliagrybis arba kandidozė (pienligė) - 2-3 lašus ekstrakto atskiedus stiklinėje vandens tepti  tamponu  2-3 kartus per dieną                                            

 *Skalavimas:

aftozė (burnos ertmės išopėjimas)        

gerkles skausmas -  stiklinėje vandens atskiedus 2-3 lašus ekstrakto skalauti 2 kartus per dieną.

Produkto pavadinimas: Greipfrutų sėklų ekstraktas „Grapefruit Seed Extract“, VIVASAN
Grynasis kiekis: 30 ml
Sudėtis: 33% džiovintų (40-50°C), smulkiai sumaltų greipfrutų kauliukų ir vaisių minkštimo membranų, 67% augalinio glicerino, kurio pagrindą sudaro kokoso riešutai. Augalinis glicerinas šį kompleksą praturtina aktyviosiomis medžiagomis: bioflavonoidais ir glikozidais naringino pavidalu.
Tinka:
Laikymo sąlygos: 
Kilmės šalis:
Pagaminta: Šveicarija
Prekinis ženklas:  VIVASAN

Jums taip pat gali patikti