• Nauja

Bolivinių balandų sėklos, ekologiškos, BOHLSENER MUHLE, 500 g

6,75 EUR

Bolivinės balandos sėklos geriausias pasirinkimas tiems, kam rekomenduojama vengti kvietinių produktų.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Bolivinės balandos, augančios sausame Pietų Amerikos dirvožemyje, brandina tūkstančius smulkių sėklų, kurios yra lengvai virškinamos, todėl tinka net mažiems vaikams ar jautraus skrandžio savininkams.

Bolivinė balanda nėra javas, ji veisia sėklas, dėl kurių vakarietiškas gastronomijos pasaulis eina iš proto. Savo giminyste artima burokėliams ir špinatams, bolivinė balanda gali pasitarnauti ir kaip lapinė daržovė maistingose salotose. Tačiau riboti augimviečių plotai (bolivinė balanda auga tik aukštai kalnuose, ypač Anduose, maždaug 2-4 km aukštyje) automatiškai apriboja šviežių balandų lapų pasiekiamumą. Nepaisant to, mes turime galimybę mėgautis maistingomis balandų sėklomis, kurios, baltymų turi tiek daug, kiek jų paprastai nerasime jokiame įprastiniame grūde – net 14-18%. Be to, jose ir panašus procentas gerųjų riebalų, taigi jas sudaro ne tik angliavandeniai, kuriais labiausiai pasižymi įvairūs grūdai ir javai. Ir vis dėlto vienas didžiausių bolivinės balandos kozirių – jos sėklose nėra gliuteno (baltymo, esančio kviečių, miežių, rugių grūduose), kuriam šiuo metu alergiją turi daugelis. 

Bolivinės balandos sėklos geriausias pasirinkimas tiems, kam rekomenduojama vengti kvietinių produktų.

Peru ir Bolivijos gyventojai balandas maistui vartoja jau virš 3000 metų. Bolivinėse balandose yra gausu skaidulinių medžiagų, fosforo, magnio, geležies ir kalcio – pastaroji medžiaga ypač svarbi pieno produktų netoleruojantiems žmonėms ir veganams.

Bolovinių balandų sėklas yra paprasta paruošti: vieną dalį sėklų užpilti dviem dalimis vandens ir užvirti; užvirus sumažinti ugnį iki minimalios ir virti 15-20 minučių; išjungus ugnį palikti uždengtą puodą, kad sėklosišbrinktų ir sugertų likusį vandenį.

Produkto pavadinimas: Bolivinių balandų sėklos, ekologiškos, BOHLSENER MUHLE
Grynasis kiekis: 500 g
Sudėtis: Ekologiškai augintios (sertifikato nr. žr. ant pakuotės): baltosios bolivinės balandos.
Tinka: Mitybai praturtinti.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, vėsioje vietoje, saugoti nuo karščio.
Kilmės šalis: Bolivija
Pagaminta: Vokietija
Prekinis ženklas:  BOHLSENER MUHLE

Maistinė vertė 100 g:
Energetinė vertė 1546 kJ/369 kcal
Riebalai 5,9 g
iš jų:
sočiųjų riebalų rūgščių 0,5 g
mononesočiųjų riebalų rūgščių
polinesočiųjų riebalų rūgščių
Angliavandeniai 62,4 g
iš jų:
cukrų 1,8 g
poliolių
krakmolo
Skaidulinės medžiagos 6,9 g
Baltymai 12,2 g
Druska 0,01 g

Jums taip pat gali patikti