Maisto papildas imunitetui su peptidais ir braziliškuoju agariko grybu „Agaricus Blazei Murrill Forte“, MY REAL WAY, 90 kaps.
  • Nauja

Maisto papildas imunitetui su peptidais ir braziliškuoju agariko grybu „Agaricus Blazei Murrill Forte“, MY REAL WAY, 90 kaps.

71,80 EUR

Natūralus maisto papildas, peptidų-polisacharidų kompleksas „Agaricus Blazei Murrill Forte“ – galingas imunomoduliatorius.

Agarinis braziliškas grybas yra neįkainojamas actekų grybas. Šis grybas daugybę metų naudojamas liaudies medicinoje dėl gydomųjų savybių kaip galingas imunomoduliatorius ir papildomas komponentas kompleksiškai gydant piktybinius ir gerybinius navikus.

local_shipping Šiam produktui taikomas nemokamas pristatymas*!

Kiekis
Turime

PASKIRTIS - rekomenduojama vartoti:

Imunomoduliatorius, turintis stiprų priešnavikinį veiksmingumą.

Kepenų, mikrofloros būklei pagerinti.

Po chemoterapijos.

Kai kaupiasi skysčiai, limfostazė, nekrozė esant paskutinėms onkologinių ligų stadijoms.

Norint pašalinti toksinus, išvalyti organizmą, skatinti medžiagų apykaitą ir svorio reguliavimą.

Gali lėtinti senėjimo procesą.

Cholesterolio ir gliukozės kiekiui kraujyje.

SUDEDAMOSIOS DALYS:

• Braziliškojo agariko grybo ekstraktas, kurio sudėtyje yra peptidai, polisacharidai ir beta gliukanas. Šis grybas laikomas gamtiniu antibiotiku, taip pat veikia kaip imunosupresantas, tinkamas autoimuninėms ligoms gydyti.

• Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės. Augalinės kilmės kapsulės apvalkalas nesukelia alerginių ar kitų neigiamų reakcijų. Todėl daugiakomponenčius peptidinius bioreguliatorius gali vartoti bet kokių šalių žmonės, puoselėjantys įvairias kultūros bei mitybos tradicijas, įskaitant vegetarizmą, košerinę ar halaninę mitybą.

KAIP VARTOTI:

• Profilaktiniais tikslais ir autoimuninių ligų profilaktikai vartojamos 1-3 kapsulės per dieną. Sergant 4-8 kapsulės per dieną 30 minučių po valgio.

Jei norima efektyvesnio rezultato, rekomenduojama kartu vartoti su My Real Way peptidiniais bioreguliatoriais  tiksliniam organui.

• Nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpiu ir vaikams iki 14 metų vartojimo duomenų nėra.

KONTRAINDIKACIJOS - individualus jautrumas atskiriems preparato komponentams.

KIEKIS PAKUOTĖJE - 90 kapsulių.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas imunitetui su peptidais ir braziliškuoju agariko grybu „Agaricus Blazei Murrill Forte“
Grynasis kiekis: 90 kaps.
Sudėtis: grybo Agaricus blazei ekstraktas 
Tinka: vartojamas kaip stiprus imunomoduliatorius
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Belgija
Pagaminta: Belgija (Kompanija „Real Way“ (584 Charles-Quint avenue, Brussels, 1082, Belgium)
Prekinis ženklas:  MY REAL WAY

Jums taip pat gali patikti