Maisto papildas smegenims su peptidais „Epiphysis-cerebriTide Plus Forte“, MY REAL WAY, 30 kaps.
  • Nauja

Maisto papildas smegenims su peptidais „Epiphysis-cerebriTide Plus Forte“, MY REAL WAY, 30 kaps.

35,00 EUR

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius Epiphys-cerebriTIDE PLIUS Forte – unikali, saugi ir veiksminga priemonė, skirta žmogaus bioritmams suderinti.

Tai saugi ir veiksminga priemonė, kuri pasižymi moksliškai pagrįstu poveikiu,  palaikanti melatonino sekreciją, pasižyminti imunomoduliuojančiu ir adaptogeniniu poveikiu, normalizuojanti epifizės liaukos darbą ląsteliniame lygmenyje.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

KANKORĖŽINĖ LIAUKA reguliuoja paros biologinius ritmus, endokrinines funkcijas, metabolizmą (medžiagų apykaitą), lytinių liaukų

funkcijas ir organizmo prisitaikymą prie kintančių apšvietimo sąlygų. Šviesiu paros metu, veikiant saulės šviesai, epifizės liauka gamina serotoniną, o naktį - melatoniną - pagrindinį kankorėžinės liaukos hormoną, cikadinių ritmų reguliatorių. Su amžiumi, kankorėžinės liaukos funkcija silpsta, kas visų pirma pasireiškia sumažėjusiu melatonino sekrecijos lygiu. Jei epifizės liauką palygintume biologiniam organizmo laikrodžiui, tai melatoniną galima palyginti su švytuokle, kuri užtikrina tikslų mechanizmo veikimą. Melatoninas stimuliuoja imuninės sistemos ląsteles ir lėtina jos senėjimą, normalizuoja su amžiumi susijusių riebalų ir angliavandenių apykaitos sutrikimus. Su kankorėžinės liaukos veikla yra susiję paros ritmo sutrikimai dėl laiko juostų kaitos, miego sutrikimai, ir "žiemos depresijos“.

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius  Epiphys-cerebriTIDE PLIUS Forte – unikali, saugi ir veiksminga priemonė, skirta žmogaus bioritmams suderinti.

PASKIRTIS - rekomenduojama vartoti: 

• normalizuoti bioritminius ir ciklinius procesus organizme;

• normalizuoti neuroendokrininės sistemos funkcijas;

• norint paspartinti prisitaikymą, pasikeitus laiko juostoms;

• normalizuoti reprodukcinės sistemos darbą;

• normalizuoti organizmo imunitetą;

• senėjimo proceso profilaktikai.

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Peptidinis kompleksas NBB turi išskirtinį ir saugų poveikį epifizės ląstelėms, siekiant normalizuoti savojo melatonino sintezės procesą ir neuroendokrininės sistemos darbą. Komplekso sudėtyje esantys trumpieji peptidai yra natūralūs organizmo metabolitai pasižymintys dideliu efektyvumu ir absoliučiu saugumu organizmui normalizuojant kankorėžinės liaukos funkcijas. 

•  Melatoninas dalyvauja kuriant cirkadinį ritmą: tiesiogiai veikia ląsteles, keičia hormonų sekrecijos lygį ir biologiškai aktyvių medžiagų, kurių koncentracija priklauso nuo paros meto. Melatoninas reguliuoja endokrininės sistemos darbą, kraujo spaudimą, miego periodiškumą. 

• Vitaminas A

• Vitaminas C

• L-selenometioninas

• Ženšenio ekstraktas

• Dikalcio fosfatas

  • Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės. Augalinės kilmės kapsulės apvalkalas nesukelia alerginių ar kitų neigiamų reakcijų. Todėl daugiakomponenčius peptidinius bioreguliatorius gali vartoti bet kokių šalių žmonės, puoselėjantys įvairias kultūros bei mitybos tradicijas, įskaitant vegetarizmą, košerinę ar halaninę mitybą.

KAIP VARTOTI:

  • Suaugusiems gerti po vieną kapsulę per dieną 1 mėnesį geriausia 20 - 30 minučių po valgio, užgeriant stikline vandens. Galima preparatą vartoti ir ilgesnį laiką, iki 2 mėnesių kaip profilaktinę priemonę siekiant aktyvinti imuninės sistemos veiklą ar esant stipriems kvėpavimo takų susirgimams

  • Nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpiu ir vaikams iki 14 metų vartojimo duomenų nėra.

KONTRAINDIKACIJOS - individualus jautrumas atskiriems preparato komponentams. 

KIEKIS PAKUOTĖJE - 30 kapsulių.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas smegenims su peptidais „Epiphysis-cerebriTide Plus Forte“
Grynasis kiekis: 30 kaps.
Sudėtis: Peptidinis kompleksas NBB, Melatoninas, Vitaminas A, Vitaminas C, L-selenometioninas, Ženšenio ekstraktas, Dikalcio fosfatas. Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės.
Tinka: Norint palaikyti epifizės struktūrą ir funkcionalumą.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Belgija
Pagaminta: Belgija (Kompanija „Real Way“ (584 Charles-Quint avenue, Brussels, 1082, Belgium)
Prekinis ženklas:  MY REAL WAY

Jums taip pat gali patikti