Maisto papildas raiščiams su peptidais „LigamenTide Plus Forte“, MY REAL WAY, 30 kaps.
  • Nauja

Maisto papildas raiščiams su peptidais „LigamenTide Plus Forte“, MY REAL WAY, 30 kaps.

35,00 EUR

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius Ligament TIDE PLUS Forte - moksliškai pagrįstas sinergistiškai aktyvių ingredientų kompleksas, skatinantis jungiamojo audinio atsistatymo procesą.

Tai saugus ir veiksmingas šiuolaikinių aukštųjų technologijų kūrinys, skirtas dietofoninei mitybos korekcijai, unikali ir

saugi raiščių atstatymo profilaktinė priemonė.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

RAIŠČIAI-SĄNARIAI esant neracionaliai mitybai, nesveikam gyvenimo būdui ne tik vyresnio bet ir vidutinio amžiaus žmonių nukenčia, patiria  struktūros pažeidimus. Kita vertus, esant padidintiems fiziniams krūviams, sportininkams ir sporto mėgėjams gali pasireikšti dvi priešingos būsenos: sportinės formos ir fizinės jėgos padidėjimas ar lėtinis išsekimas ir nuovargis. Pagrindinė apkrova, esant fizinėms apkrovoms, tenka sąnariams ir raiščiams, tai ilgainiui tampa lėtinio skausmo priežastimi ir degeneracinių procesų, pažeidžiančių raiščių ir sąnarių jungiamojo audinio vientisumą, pasekme. Kur kas svarbiau yra užkirsti ligai kelią, nei ją gydyti. Būtent todėl labai svarbu laiku užsiimti jungiamojo audinio apsaugos ir atstatymo profilaktika, nelaukiant kol pasireikš pažeidimai.

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius VisionTIDE PLIUS Forte - skirtas dietofoninei mitybos korekcijai, unikali ir saugi raiščių atstatymo profilaktinė priemonė.

PASKIRTIS - rekomenduojama vartoti:

• esant didelei fizinei raiščių apkrovai;

• esant intensyvioms sporto treniruotėms;

• raiščių ir sąnarių degeneracinių procesų profilaktikai;

• siekiant išvengti raiščių-sąnarių susirgimų;

• su amžiumi susijusių pokyčių raiščiuose ir sąnariuose profilaktikai;

• kaip pagalbinė priemonė, esant sumušimams, patempimams, trūkus raiščiams ar raumenų patempimams;

• kaip pagalbinė priemonė po sąnarių, raiščių ir sausgyslių operacijų.

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Peptidinis kompleksas NV / 1  išskirtinai veikiantis ląstelių ir tarpląstelinės medžiagos jungiamajį raiščių-sąnarių audinį, normalizuojantis medžiagų apykaitą, atkuriantis ląstelių struktūrą.

• L-argininas sąlyginai nepakeičiama amino rūgštis, gyvybiškai svarbaus azoto oksido reguliatorius ir imunomoduliatorius, yra vienas iš pagrindinių elementų metabolizmo procese. L-Argininas padeda atkurti jungiamojo audinio struktūrą ir sumažinti pažeistų audinių gijimo trukmę. 

• Puoštinės bosvelijos dervos ekstraktas slopina uždegiminius procesus raiščiuose, sąnariuose, sumažina patinimą, skatina kraujotaką, stiprina kraujagysles.

• Mangano sulfatas būtinas normaliems procesams gyvuose organizmuose. Mangano

Peptidinis kompleksas NV / 1,

L-argininas,

Puoštinės bosvelijos dervos ekstraktas,

Mangano sulfatas - jo poreikis padidėja fizinio krūvio metu. Manganas veikia kraujo formavimosi procesus, pagreitina antikūnių susidarymą, neutralizuoja svetimų baltymų žalingą poveikį . Manganas dalyvauja oksidacijos-redukcijos procesuose, baltymų metabolizme, stimuliuoja fermentų veiklą ir yra būtinas stiprinant raiščius.

• Kurkuminas - pasižymi sisteminiu reguliuojančiu poveikiu organizmui, antioksidantinėmis priešuždegiminėmis savybėmis, stiprina imuninę sistemą, dalyvauja detoksikacijos procese, užkerta kelią patekti daugeliui labai toksiškų medžiagų į jungiamojo audinio ląsteles.

• Vario citratas

• Vitaminas C

• Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės. Augalinės kilmės kapsulės apvalkalas nesukelia alerginių ar kitų neigiamų reakcijų. Todėl daugiakomponenčius peptidinius bioreguliatorius gali vartoti bet kokių šalių žmonės, puoselėjantys įvairias kultūros bei mitybos tradicijas, įskaitant vegetarizmą, košerinę ar halaninę mitybą.

KAIP VARTOTI:

• Suaugusiems gerti po vieną kapsulę per dieną 1 mėnesį geriausia 20-30 minučių po valgio, užgeriant stikline vandens. Galima preparatą vartoti ir ilgesnį laiką, nuo 2 iki 3 mėnesių kaip profilaktinę priemonę regėjimo sutrikimams šalinti.

• Nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpiu ir vaikams iki 14 metų vartojimo duomenų nėra.

KONTRAINDIKACIJOS - individualus jautrumas atskiriems preparato komponentams.

KIEKIS PAKUOTĖJE - 30 kapsulių.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas raiščiams su peptidais „LigamenTide Plus Forte“
Grynasis kiekis: 30 kaps.
Sudėtis: Peptidinis kompleksas NV / 1 (natūralus premiksas, sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių išgautų iš  raiščių audinių) 100 mg, L-argininas 60 mg, smilkalinės bosvelijos (Boswellia serrata) dervos ekstraktas 100 mg, mangano sulfatas 1 mg, kurkuminas, vario citratas 1000 µg, vitaminas C 80 mg. Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės.
Tinka: Norint palaikyti raiščių struktūrą ir funkcionalumą.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Belgija
Pagaminta: Belgija (Kompanija „Real Way“ (584 Charles-Quint avenue, Brussels, 1082, Belgium)
Prekinis ženklas:  MY REAL WAY

Jums taip pat gali patikti