Maisto papildas priešskydinėms liaukoms su peptidais „ParathyroidTide Plus Forte“, MY REAL WAY, 30 kaps.
  • Nauja

Maisto papildas priešskydinėms liaukoms su peptidais „ParathyroidTide Plus Forte“, MY REAL WAY, 30 kaps.

35,00 EUR

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius  ParathyroidTIDE PLIUS FORTE – unikali, efektyvi ir saugi priemonė skirta priešskydinių liaukų darbo normalizavimui ir kalcio apykaitos sutrikimų profilaktikai.

Tai saugus dietofoninės mitybos korektorius, sukurtas palaikyti normalų priešskydinių liaukų darbą stimuliuojant hormonų gamybos savireguliavimo mechanizmus ir aprūpinant organizmą biologiškai prieinamu kalciu bei jo įsisavinimą pagerinančiais komponentais.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

PRIEŠSKYDINĖS LIAUKOS - reguliuoja kalcio kiekį organizme paratiroidinio hormono arba parathormono ir kalcitonino pagalba. Parathormonas stimuliuoja kalcio išsiskyrimą iš kaulų, jei priešskydinės liaukos receptoriai pajunta kalcio kiekio sumažėjimą kraujyje žemiau tam tikro lygio. Kalcitoninas skatina atvirkštinį kalcio grąžinimą į kaulus, padidina kalcio pertekliaus išsiskyrimą su šlapimu, lėtina kalcio įsisavinimą žarnyne. Trečia medžiaga reguliuojant kalcio kiekį kraujyje - tai klacitriolis - aktyvi vitamino D forma. Šis hormonas skatina intensyvią kalcio absorbciją žarnyne ir lėtina jo išsiskyrimą per inkstus. Štai kodėl vitamino D trūkumas stabdo kalcio įsisavinimą organizme. Būtent todėl visos priešskydinės liaukos ligos yra susijusios su kalcio apykaita, t. y., su nepakankama arba pertekline parathormono sinteze. Priešskydinių liaukų darbo sutrikimas iššaukia endokrinines ligas, kalcio ir fosforo apykaitos disbalansą organizme, kaulų pažeidimus, psichikos sutrikimus. Taigi, priešskydinių liaukų darbo sutrikimai turi įtakos sisteminiams organizmo sutrikimams.

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius   ParathyroidTIDE PLIUS FORTE – unikali, efektyvi ir saugi priemonė skirta priešskydinių liaukų darbo normalizavimui ir kalcio apykaitos sutrikimų profilaktikai.

PASKIRTIS - rekomenduojama vartoti: 

• normalizuoti priešskydinių liaukų darbą;

• kaip profilaktinė priemonė, užkertanti kelią komplikacijoms, sutrikus kalcio vartojimui ar įsisavinimui;

• esant su amžiumi susijusiems kalcio apykaitos pokyčiams priešskydinėse liaukose;

• kaip pagalbinė priemonė gydant priešskydinių liaukų ligas, esant kalcio trūkumui;

• padidėjus kalcio poreikiui (osteoporozė, kaulų-sąnarių operacijos);

• esant nepakankamam kalcio kiekiui organizme, kai jo nepakanka maiste ar neįsisavinamas.

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Peptidinis kompleksas NC/1 turi išskirtinį ir saugų poveikį priešskydinių liaukų ląstelėms. Koduojama informacija, esanti atitinkamoje amino rūgščių sekoje, normalizuoja priešskydinių liaukų funkcijas, ir metabolizmo procesus, vykstančius ląstelėse ar liaukų audiniuose.

Kalcio karbonatas normalizuoja kalcio kiekį organizme.

Trikalcio citratas

Magnio oksidas

Vitaminas K2

Vitaminas D3 yra svarbus veiksnys kalcio transportavime iš virškinimo trakto į ląsteles, tai normalizuoja kalcio balansą organizme ir priešskydliaukių hormonų gamybos lygį.

• Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero-hipromeliozės. Augalinės kilmės kapsulės apvalkalas nesukelia alerginių ar kitų neigiamų reakcijų. Todėl daugiakomponenčius peptidinius bioreguliatorius gali vartoti bet kokių šalių žmonės, puoselėjantys įvairias kultūros bei mitybos tradicijas, įskaitant vegetarizmą, košerinę ar halaninę mitybą.

KAIP NAUDOTI:

• Suaugusiems gerti po vieną kapsulę per dieną 1 mėnesį geriausia 20 - 30 minučių po valgio, užgeriant stikline vandens. Galima preparatą vartoti ir ilgesnį laiką - nuo 2 iki 3 mėnesių kaip pro  laktinę priemonę siekiant aktyvinti galvos smegenų veiklą.

• Nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpiu ir vaikams iki 14 metų vartojimo duomenų nėra.

KONTRAINDIKACIJOS - individualus jautrumas atskiriems preparato komponentams. 

KIEKIS PAKUOTĖJE - 30 kapsulių.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas priešskydinėms liaukoms su peptidais „ParathyroidTide Plus Forte“
Grynasis kiekis: 30 kaps.
Sudėtis: Peptidinis šakotasis kompleksas NC/1, kalcio karbonatas, trikalcio citratas, magnio oksidas, vitaminas K2, vitaminas D3.
Tinka: Norint palaikyti normalų priešskydinių liaukų darbą.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Belgija
Pagaminta: Belgija (Kompanija „Real Way“ (584 Charles-Quint avenue, Brussels, 1082, Belgium)
Prekinis ženklas:  MY REAL WAY

Jums taip pat gali patikti