• Nauja

Maisto papildas cholesteroliui normalizuoti su peptidais „CholesterolTIDE PLUS forte“, MY REAL WAY, 30 kaps.

32,00 EUR

Maisto papildas cholesteroliui normalizuoti su peptidais „CholesterolTIDE PLUS forte“, MY REAL WAY – padidinto veikimo modernus papildas cholesterolio kiekiui kraujyje palaikyti ir aterosklerozės prevencijai.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Padidinto veikimo Peptidų bioreguliatorius "CholesterolTIDE PLUS forte" yra modernus papildas cholesterolio kiekiui kraujyje palaikyti ir aterosklerozės prevencijai ląstelių lygiu.

Skirtingai nuo statinų, kurie mažina cholesterolio kiekį, tačiau neigiamai veikia fiziologinę ir psichologinę kūno būklę, "CholesterolTIDE PLUS forte" neturi šalutinio poveikio. Kurso trukmė priklauso nuo ligos vystymosi stadijos ir nereikalauja nuolatinio vartojimo.

Be peptidų, kiekvienoje kapsulėje yra visas augalų ekstraktų ir kitų maistinių medžiagų kompleksas, galintis sumažinti cholesterolio kaupimąsi ir sustiprinti kraujagyslių bei arterijų sieneles: raudonųjų mielių ryžių ekstraktas, berberino hidrochloridas, vaisių beleriko ekstraktas (Terminalia bellirica), folio rūgštis. 

Su nauju bioreguliatoriumi lengva palaikyti normalų cholesterolio kiekį ir padidinti medžiagų apykaitos procesų greitį. "CholesterolTIDE PLUS forte" yra veiksmingas ligų, tokių kaip aterosklerozė, trombozė, hipertenzija, insultas, koronarinė širdies liga ir kitos širdies ir kraujagyslių ligos, kaip pavyzdžiui aterosklerozės pasekmės, tinka profilaktikai ir kaip kompleksinio gydymo dalis.

Peptidų Bioreguliaoriaus kapsulė gaminama iš specialaus stabilaus augalinės kilmės polimero be priemaišų chemikalų pavidalu - hipromeliozės.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas cholesteroliui normalizuoti su peptidais „CholesterolTIDE PLUS forte“, MY REAL WAY
Grynasis kiekis: 30 kapsulių
Sudėtis: 1 kapsulėje: Monakolinas K 12 mg, Folio rūgštis 200 µg,Peptidų kompleksas NU/2 : BCAA šakotosios amino rūgštis (L- leucinas, L- izoleucinas, L- valinas)  100 mg, Karpotasis viršūklis (L. Terminalia bellirica) vaisių ekstraktas 100 mg, Berberino hidrochloridas (iš dyglialapės mahonijos (lot. Mahonia aquifolium) ekstrakto) 70 mg.
Tinka: Suaugusiesiems gerti po vieną kapsulę per dieną, 30 minučių po valgio, užgerdami dideliu kiekiu vandens. Vaistą galima vartuoti ilgiau, iki 2 - 3 mėnesių.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Belgija.
Pagaminta: Belgija (Kompanija „Real Way“ (584 Charles-Quint avenue, Brussels, 1082, Belgium)
Prekinis ženklas:  MY REAL WAY

Jums taip pat gali patikti