Maisto papildas plaukams su peptidais „HairTide Plus“, MY REAL WAY, 30 kaps.

32,00 EUR

Maisto papildas plaukams su peptidais „HairTide Plus“, MY REAL WAY - peptidinis kompleksas, sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių, išgaunamų iš plaukų ir nagų audinių. Peptidą sudaro amino rūgštys, kurios papilde sąveikauja kartu su vitaminais ir mineralais.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

MAISTO PAPILDAS

Plaukų ir nagų struktūros ir mitybos palaikymo kompleksas.

Daugiakomponentinis peptidinis bioreguliatorius HairTIDE PLIUS sukurtas siekiant išsaugoti  sveikus  plaukus, galvos odą , nagus bei stiprinti juos.
Pakuotėje 30 kapsulių

Rekomenduojamas vartoti:

  • Esant pažeistam plaukų augimui (sausumas, padidėjęs trapumas), nagų distrofijai;
  • Norint atkurti plaukų struktūrą esant įvairaus pobūdžio pažeidimams (mitybos sutrikimai ir dietos, vitaminų ir mineralų stoka organizme neigiamas aplinkos poveikis, vaistai, hormoniniai sutrikimai, stresas ir ilgai trunkanti įtampa);
  • Esant su amžiumi susijusiems plaukų ir nagų pokyčiams.

Vartojimas: Suaugusiems gerti po vieną kapsulę  per dieną 1 mėnesį geriausia 20-30 minučių po valgio, užgeriant stikline vandens. Galima preparatą vartoti ir ilgesnį laiką, nuo 2 iki 3 mėnesių  kaip profilaktinę priemonę siekiant atstatyti ar išsaugoti nepriekaištingus plaukus ir nagus.

Galimi šalutiniai poveikiai: individualus jautrumas atskiriems preparato komponentams;  nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpiu ir vaikams iki 14 metų  vartojimo duomenų nėra.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Daugiašakis peptidinis kompleksas NY (natūralus premiksas , sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių išgautų iš plaukų ir nagų audinių),
L - argininas, L-prolinas,

Vitamino E (DL-alfa - tokoferolio acetatas),

Kalcio fosfatas,

Vitaminas A,

Selenometioninas,

Vitaminas C,

Asiūklio (Equisétum arvénse)  ekstraktas,

Cinko gliukonatas.

Kapsules apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas plaukams su peptidais „HairTide Plus“, MY REAL WAY
Grynasis kiekis: 30 kaps.
Sudėtis: Daugiašakis peptidinis kompleksas NY (natūralus premiksas, sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių išgautų iš plaukų ir nagų audinių), L - argininas, L-prolinas, Vitamino E (DL-alfa - tokoferolio acetatas), Kalcio fosfatas, Vitaminas A, Selenometioninas, Vitaminas C, Asiūklio (Equisétum arvénse) ekstraktas, Cinko gliukonatas. Kapsules apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės.
Tinka: Norint palaikyti plaukų ir nagų struktūrą ir mitybą.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis:
Pagaminta: Belgija (Kompanija „Real Way“ (584 Charles-Quint avenue, Brussels, 1082, Belgium)
Prekinis ženklas:  MY REAL WAY

Jums taip pat gali patikti