Maisto papildas plaukams su peptidais „HairTide Plus“, MY REAL WAY, 30 kaps.

Maisto papildas plaukams su peptidais „HairTide Plus“, MY REAL WAY, 30 kaps.

35,00 EUR

Maisto papildas plaukams su peptidais „HairTide Plus“, MY REAL WAY - peptidinis kompleksas, sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių, išgaunamų iš plaukų ir nagų audinių. Peptidą sudaro amino rūgštys, kurios papilde sąveikauja kartu su vitaminais ir mineralais.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

MAISTO PAPILDAS

Plaukų ir nagų struktūros ir mitybos palaikymo kompleksas.

Daugiakomponentinis peptidinis bioreguliatorius HairTIDE PLIUS sukurtas siekiant išsaugoti  sveikus  plaukus, galvos odą , nagus bei stiprinti juos.
Pakuotėje 30 kapsulių

Rekomenduojamas vartoti:

  • Esant pažeistam plaukų augimui (sausumas, padidėjęs trapumas), nagų distrofijai;
  • Norint atkurti plaukų struktūrą esant įvairaus pobūdžio pažeidimams (mitybos sutrikimai ir dietos, vitaminų ir mineralų stoka organizme neigiamas aplinkos poveikis, vaistai, hormoniniai sutrikimai, stresas ir ilgai trunkanti įtampa);
  • Esant su amžiumi susijusiems plaukų ir nagų pokyčiams.

Vartojimas: Suaugusiems gerti po vieną kapsulę  per dieną 1 mėnesį geriausia 20-30 minučių po valgio, užgeriant stikline vandens. Galima preparatą vartoti ir ilgesnį laiką, nuo 2 iki 3 mėnesių  kaip profilaktinę priemonę siekiant atstatyti ar išsaugoti nepriekaištingus plaukus ir nagus.

Galimi šalutiniai poveikiai: individualus jautrumas atskiriems preparato komponentams;  nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpiu ir vaikams iki 14 metų  vartojimo duomenų nėra.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Daugiašakis peptidinis kompleksas NY (natūralus premiksas , sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių išgautų iš plaukų ir nagų audinių),
L - argininas, L-prolinas,

Vitamino E (DL-alfa - tokoferolio acetatas),

Kalcio fosfatas,

Vitaminas A,

Selenometioninas,

Vitaminas C,

Asiūklio (Equisétum arvénse)  ekstraktas,

Cinko gliukonatas.

Kapsules apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas plaukams su peptidais „HairTide Plus“, MY REAL WAY
Grynasis kiekis: 30 kaps.
Sudėtis: Daugiašakis peptidinis kompleksas NY (natūralus premiksas, sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių išgautų iš plaukų ir nagų audinių), L - argininas, L-prolinas, Vitamino E (DL-alfa - tokoferolio acetatas), Kalcio fosfatas, Vitaminas A, Selenometioninas, Vitaminas C, Asiūklio (Equisétum arvénse) ekstraktas, Cinko gliukonatas. Kapsules apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės.
Tinka: Norint palaikyti plaukų ir nagų struktūrą ir mitybą.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis:
Pagaminta: Belgija (Kompanija „Real Way“ (584 Charles-Quint avenue, Brussels, 1082, Belgium)
Prekinis ženklas:  MY REAL WAY

Jums taip pat gali patikti