Maisto papildas kaulams su peptidais „BoneTide Plus“, MY REAL WAY, 30 kaps.

Maisto papildas kaulams su peptidais „BoneTide Plus“, MY REAL WAY, 30 kaps.

35,00 EUR

DPD kurjeris

nuo 3,50 EUR

DPD paštomatas

nuo 3,50 EUR

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius BoneTIDE PLIUS - unikali, efektyvi ir saugi priemonė atstatyti kaulų struktūrai ir medžiagų apykaitai juose.

Tai saugi ir veiksminga priemonė,  sukurtas atstatyti reikiamam kalcio kiekiui organizme bei kaulų audinio atsistatymo proceso korekcijai.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 50,00 EUR

Kiekis
Turime

OSTEOPOROZĖ - dažniausia lėtinė metabolinė kaulų liga, pasireiškianti kaulų masės mažėjimu, kaulų silpnėjimu ir padidėjusia įvairių skeleto vietų lūžių rizika. Osteoporoze dažniau serga moterys po menopauzės. Vadinamoji pomenopauzinė osteoporozė yra dažniausia šios ligos forma. Osteoporozė būna pirminė ir antrinė. Pirminė osteoporozė yra pati dažniausia, jos priežastis – su senėjimu susijęs kaulų audinio nykimas. Antrinę osteoporozę gali sukelti įvairios ligos ir patologinės būklės, ilgalaikis kai kurių vaistų vartojimas ir kt. Pirminę osteoporozę Pasaulio sveikatos organizacija pripažino savarankiška liga ir įvertino esant reikšmingą visuomenės sveikatos, gyvenimo kokybės ir ekonominę problemą. Ilgėjant vidutinei gyvenimo trukmei, daugėjant vyresnio amžiaus žmonių, osteoporozės, su ja susijusių kaulų lūžių ir pavojingų pasekmių (neįgalumo, priešlaikinės mirties) kontrolė ir profilaktika tapo dideliu šiuolaikinės visuomenės iššūkiu ir sunkia našta valstybių sveikatos bei socialinės apsaugos sistemoms.

 

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius BoneTIDE PLIUS – unikali, efektyvi ir saugi priemonė atstatyti kaulų struktūrai ir medžiagų apykaitai juose.

PASKIRTIS - rekomenduojama vartoti: 

  • kaip profilaktinė priemonė kompleksiškai gydant osteoporozę;

  • kaip pagalbinė priemonė gydant patirtas traumas ar lūžius;

  • kaip pagalbinė priemonė menopauzės metu ir pomenopauziniu laikotarpiu;

  • norit papildyti vitaminais ir mineralais vyresnio amžiaus žmonių organizmus.

 

SUDEDAMOSIOS DALYS:

  • Peptidinis kompleksas NU - veikiantis išskirtinai ląstelių ir tarpląstelinės medžiagos kaulinį audinį, normalizuojantis medžiagų apykaitą, atkuriantis ląstelių struktūrą. BoneTIDE trumpieji peptidai yra natūralūs organizmo metabolitai, todėl saugūs vartoti.

   L-argininas

   Kalcio karbonatas

   Amorfinis kalcio karbonatas 

   Magnio oksidas

   Amorfinis magnio oksidas

   Vitaminas A

   Vitaminas D3 - fosforo ir kalcio apykaitos organizme reguliatorius, skatina tinkamą griaučių ir dantų formavimąsi, palaikydamas kaulų audinyje normalų kiekį kalcio. Vitaminas D3 reguliuoja kalcio jonų pasiskirstymą kraujo plazmoje, kauluose ir minkštuosiuose audiniuose, palengvina kalcio įsisavinimą, palaiko normalią kalcio pusiausvyrą plazmoje ir kauluose.

   Folio rūgštis

   Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės. Augalinės kilmės kapsulės apvalkalas nesukelia alerginių ar kitų neigiamų reakcijų. Todėl daugiakomponenčius peptidinius bioreguliatorius gali vartoti bet kokių šalių žmonės, puoselėjantys įvairias kultūros bei mitybos tradicijas, įskaitant vegetarizmą, košerinę ar halaninę mitybą.

 

KAIP VARTOTI

  • Suaugusiems gerti po vieną kapsulę per dieną 1 mėnesį geriausia 20 - 30 minučių po valgio, užgeriant stikline vandens. Galima preparatą vartoti ir ilgesnį laiką, iki 2 mėnesių kaip profilaktinę priemonę siekiant aktyvinti imuninės sistemos veiklą ar esant stipriems kvėpavimo takų susirgimams.

  • Nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpiu ir vaikams iki 14 metų vartojimo duomenų nėra.

 

KONTRAINDIKACIJOS - individualus jautrumas atskiriems preparato komponentams. 

 

KIEKIS PAKUOTĖJE - 30 kapsulių.

 

Produkto pavadinimas: Maisto papildas kaulams su peptidais „BoneTide Plus“, MY REAL WAY
Grynasis kiekis: 30 kaps.
Sudėtis: Peptidinis kompleksas NU (natūralus premiksas, sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių išgautų iš kaulų audinių), L-argininas, Kalcio karbonatas, Amorfinis kalcio karbonatas, Magnio oksidas, Amorfinis magnio oksidas, Vitaminas A, Vitaminas D3, Folio rūgštis. Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės.
Tinka: Norint palaikyti kaulų struktūrą ir funkcionalumą.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis:
Pagaminta: Belgija (Kompanija „Real Way“ (584 Charles-Quint avenue, Brussels, 1082, Belgium)
Prekinis ženklas:  MY REAL WAY

Jums taip pat gali patikti

  Laikinai telefonu neteikiame informacijos.

Iškilus klausimams, kreipkitės el. paštu eparduotuve@gyduolis.lt