Maisto papildas detoksikacijai su peptidais „DetoxiTide Plus“, MY REAL WAY, 30 kaps.
  • Išpardavimas!
  • 20%

Maisto papildas detoksikacijai su peptidais „DetoxiTide Plus“, MY REAL WAY, 30 kaps.

35,00 EUR
28,00 EUR Sutaupote 20%

DPD kurjeris

nuo 3,50 EUR

DPD paštomatas

nuo 3,50 EUR

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius  DetoxiTIDE PLUS – unikali, efektyvi ir saugi priemonė, skirta stiprinti paties organizmo gebėjimą priešintis neigiamiems aplinkos veiksniams.

 

Tai saugus dietofoninės mitybos korektorius, sukurtas siekiant pagerinti detoksikacinius organizmo procesus ir imuninės sistemos atsparumą.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 50,00 EUR

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

ORGANIZMO ŠVARA - mūsų sveikata priklauso nuo to, ar organizmas sugeba neutralizuoti ir pašalinti šlakus ir toksinus. Kartais mums skauda galvą, kartais – kamuoja silpnumas. Imame dažniau sirgti, atrodo, kad organizmas nebekovoja su virusais. Visa tai – intoksikacijos požymiai. Kitaip tariant, kenksmingos medžiagos ima nuodyti organizmą, kauptis audiniuose ir organuose greičiau, negu jis spėja viską pašalinti. Sveika mityba, fizinis aktyvumas, žalingų įpročių atsisakymas – šie dalykai priklauso nuo mūsų pačių noro, sąmoningumo ir pastangų. Užuot ieškoję sprendimų ir naujų galimybių, daugiausia įtampos jaučiame dėl vis didėjančio aplinkos užterštumo, nemokėjimo priimti stresinių situacijų, pasiduodami neigiamoms emocijoms. Imuninės sistemos stiprinimas, detoksikacijos procesų skatinimas gali pagerinti mūsų sveikatos būklę: apmalšinti alergijų simptomus, širdies ligas, virškinimo sutrikimus, chroniškas infekcijas, galvos skausmus, taip pat praskaidrinti nuotaiką, įveikiant nerimą ir depresiją.

 

Natūralus maisto papildas, daugiakomponentis peptidinis bioreguliatorius  DetoxiTIDE PLUS – unikali, efektyvi ir saugi priemonė, skirta stiprinti paties organizmo gebėjimą priešintis neigiamiems aplinkos veiksniams.

 

PASKIRTIS - rekomenduojama vartoti: 

• dietfoninėje mitybos korekcijoje;

• siekiant pagerinti organų ir organizmo sistemų: imuninės, tulžies pūslės ir latakų, virškinimo funkcijonavimą, veikiantis kaip antioksidantas;

• norint padidinti organizmo atsparumą infekcinėms ligoms;

• siekiant sutrumpinti atsistatymo laikotarpį po ligos;

• dietofoninės mitybos korekcijoje, sergant viršutinių kvėpavimo takų, virškinimo ir kepenų ligomis;

• norint padidinti organizmo atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams;

• esant imuninės sistemos susilpnėjimui dėl įvairių veiksnių: ultravioletinių spindulių ar jonizuojančiosios spinduliuotės, chemoterapijos, ilgalaikio gydymo antibiotikais, taip pat ore esančių toksinių junginių (fungicidų, insekticidų, pesticidų, sunkiųjų metalų) poveikio organizmui;

• priešlaikinio senėjimo profilaktikai.

 

SUDEDAMOSIOS DALYS:

 • Peptidinis kompleksas NJ efektyviai ir saugiai veikia imuninės sistemos ląstelių struktūras, siekiant  nustatyti, izoliuoti ir sunaikinti svetimkūnius, naudojant nespecifinius ir specifinius mechanizmus.

• Metioninas

• Chlorela (vienaląsčiai žalieji mikrodumbliai) savo sudėtyje turi daugiau nei 50% baltymų, 30% angliavandenių, 10% riebalų (polinesočiosios 80%) ir iki 10% mineralų. Dumblių baltymą sudaro daugiau nei 40 amino rūgščių, įskaitant ir visas būtinas žmogui (palyginimui, vištienoje arba jautienoje yra apie 26% baltymų). Chlorela yra galingas antioksidantas, turintis didelius kiekius vitaminų A, C, E, ir K, B grupės, betakarotino, polinesočiųjų riebalų rūgščių, chlorofilo, mineralinių medžiagų - magnio, geležies, cinko ir kalcio. Biologinė chlorelos paskirtis yra imuninės sistemos ir detoksikacijos - įvairių toksinų, įskaitant sunkiuosius metalus, šalinimo stimuliavimas, taip pat priešuždegiminis, antibakterinis bei antivirusinis poveikis.

• Vitaminas B6

• Vitaminas B1

• Vitaminas C

• Kalcio vandenilio fosfatas

• Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero-hipromeliozės. Augalinės kilmės kapsulės apvalkalas nesukelia alerginių ar kitų neigiamų reakcijų. Todėl daugiakomponenčius peptidinius bioreguliatorius gali vartoti bet kokių šalių žmonės, puoselėjantys įvairias kultūros bei mitybos tradicijas, įskaitant vegetarizmą, košerinę ar halaninę mitybą.

 

KAIP NAUDOTI:

• Suaugusiems gerti po vieną kapsulę per dieną 1 mėnesį geriausia 20 - 30 minučių po valgio, užgeriant stikline vandens. Galima preparatą vartoti ir ilgesnį laiką - nuo 2 iki 3 mėnesių kaip pro laktinę priemonę siekiant aktyvinti galvos smegenų veiklą.

• Nėštumo, maitinimo krūtimi laikotarpiu ir vaikams iki 14 metų vartojimo duomenų nėra.

 

KONTRAINDIKACIJOS - individualus jautrumas atskiriems preparato komponentams. 

 

KIEKIS PAKUOTĖJE - 30 kapsulių.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas detoksikacijai su peptidais „DetoxiTide Plus“, MY REAL WAY
Grynasis kiekis: 30 kaps.
Sudėtis: Petidinis kompleksas NJ – natūralus premiksas, sudarytas iš 2-3 peptidinių grandžių išgautų iš gyvulinės kilmės kepenų audinių, etioninas, chlorela (vienaląsčiai žalieji mikrodumbliai), vitaminas B6, vitaminas B1, vitaminas C, vandenilio fosfatas. Kapsulės apvalkalas pagamintas iš stabilaus augalinės kilmės polimero - hipromeliozės.
Tinka: Norint valyti kenksmingas medžiagas iš organizmo.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Belgija
Pagaminta: Belgija (Kompanija „Real Way“ (584 Charles-Quint avenue, Brussels, 1082, Belgium)
Prekinis ženklas:  MY REAL WAY

Jums taip pat gali patikti

  Laikinai telefonu neteikiame informacijos.

Iškilus klausimams, kreipkitės el. paštu eparduotuve@gyduolis.lt