• Išpardavimas!

Maisto papildas spirulina „Tiens Spirulina Capsules", TIENS, 100 kaps.

29,90 EUR

Spirulina tai – dumbliai, pasižymintys aukšta maistinių medžiagų verte. Tai baltymų, vitaminų, mineralų šaltinis.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

Maisto papildas

Spirulina natūraliai aptinkama sekliuose tvenkiniuose ir ežeruose, kuriems būdingas aukštas pH ir didelis druskingumas – daugiausiai Afrikoje, Azijoje ir Pietų Amerikoje.

„TIENS“ melsvadumblis spirulina yra gaunamas iš Chenghai ežero, esančio Junano provincijoje Kinijoje. Tai yra švari sritis, nepaliesta teršalų.

Šiais melsvadumbliais maitinosi actekai bei Afrikos gentys, gyvenančios aplink Čado ežerą. Šiuolaikiniai žmonės melsvadumblį spiruliną aptiko 1940 metais, o nuo 1960-ųjų vidurio jis buvo nuodugniai tyrinėjamas. „TIENS“ sukūrė maisto papildą, kurio pagrindinė sudedamoji dalis yra melsvadumblis spirulina. Tai yra daugelio mūsų kūno statybinių medžiagų, pavyzdžiui, vitaminų, mineralų, baltymų, naudingų mūsų mitybai, sudedamoji dalis. Melsvadumblis spirulina labai gerai įsiskverbia į žmogaus audinius, todėl jis papildomai naudojamas kosmetikoje.

AKTYVIOS SUDEDAMOSIOS MEDŽIAGOS

Preparato sudėtyje yra vienos iš melsvadumblio spirulinos rūšių – „Arthrospira platensis“ – džiovintų ląstelių. Iki 55–70 procentų melsvadumblio spirulinos sudaro lengvai virškinami baltymai (apimantys visas egzogenines amino rūgštis, kurių pats organizmas negali susintetinti, todėl jos turi būti įsisavinamos su maistu). Be to, melsvadumblio spirulina sudėtyje yra daug polisacharidų (gliukozamino ir glikogeno), lengvai įsisavinamų makroelementų ir mikroelementų (geležies, fosforo, kalio, kalcio, cinko, seleno, chromo, vario), vitaminų (B grupės, taip pat C, D ir E), nesočiųjų riebalų rūgščių (gama-linoleno rūgšties (GLA)), pigmentų (tarp jų  –  karotinoidų, chlorofilo, ksantofilų ir fikocianino).

Melsvadumblio spirulina ląstelių sienelių sudėtyje nėra celiuliozės, todėl jų turinys yra lengvai absorbuojamas (nuo 85 proc. iki  95 proc.) – tai yra daug veiksmingiau, lyginant su gyvūnų ar augalų baltymais.

POVEIKIS

Melsvadumblio spirulina gydomosios savybės tyrinėtos nuodugniai ir įrodytos eksperimentų būdu. Melsvadumblio spirulina vartojimas naudingas daugeliui žmogaus organizmo gyvybinių funkcijų:

- apsaugo nuo krakmolo susiskaidymo,

- melsvadumblis spirulina yra antioksidantų, padedančių organizmui apsisaugoti nuo oksidacijos sukeltų  pasekmių, šaltinis,

-  sustiprina natūralius apsaugos mechanizmus,

-  padeda įveikti nuovargį,

- padeda sureguliuoti cukraus kiekį,

- dėl savo turtingos sudėties ir maistinių savybių, tai yra puikus maisto papildas vegetarams, veganams, vyresnio amžiaus žmonėms ir sveikstantiems.

REKOMENDUOJAMA DIENOS DOZĖ. 2 kapsulės 3 kartus per dieną.

Galiojimas 2020-06-29

Produkto pavadinimas: Maisto papildas spirulina „Tiens Spirulina Capsules", TIENS
Grynasis kiekis: 100 kaps.
Sudėtis: Melsvadumblių milteliai, želatina.
Tinka: Norint palaikyti ir stiprinti organizmą.
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Kinija
Pagaminta: Kinija
Prekinis ženklas:  TIENS

Jums taip pat gali patikti