Maisto papildas spirulina „Spirulina Tiens", TIENS, 100 kaps.

29,90 EUR

MAISTO PAPILDAS

Spirulinoje gausu svarbiausių kūno statybinių medžiagų: vitaminų, mineralų, baltymų, praturtinančių mūsų mitybą.

Kiekis
Turime

MAISTO PAPILDAS

Spirulinoje gausu svarbiausių kūno statybinių medžiagų: vitaminų, mineralų, baltymų, praturtinančių mūsų mitybą. Kadangi spirulina labai gerai įsiskverbia į žmogaus audinius, ji  naudojama ir kosmetikoje.
Preparato sudėtyje yra vienos iš melsvadumblio spirulinos rūšių – Arthrospira platensis – džiovintų ląstelių. Iki 55–70 procentų spirulinos sudaro lengvai virškinami baltymai (įskaitant visas egzogenines amino rūgštis, kurių pats organizmas negali susintetinti, todėl jos turi būti gaunamos su maistu). Be to, spirulinos sudėtyje yra daug polisacharidų (gliukozamino ir glikogeno), lengvai įsisavinamų makroelementų ir mikroelementų (geležies, fosforo, kalio, kalcio, cinko, seleno, chromo, vario), vitaminų (B grupės, taip pat C, D ir E), nesočiųjų riebalų rūgščių (gama linoleno rūgšties (GLA)), pigmentų (tarp jų  – karotenoidų, chlorofilo, ksantofilų ir fikocianino).

Spirulinos ląstelės sienelėje nėra celiuliozės, todėl nuo 85 % iki 95 % jos sudėties yra lengvai įsisavinama – daug efektyviau nei gyvūnų ar augalų baltymai.

Produkto pavadinimas: Maisto papildas spirulina „Spirulina Tiens", TIENS
Grynasis kiekis: 100 kaps.
Sudėtis:
Tinka:
Laikymo sąlygos: 
Kilmės šalis:
Pagaminta: Kinija
Prekinis ženklas:  TIENS