Švelnus apsauginis losjonas nuo saulės „Saulės zuikutis“, SPF 50, visai šeimai, AROMAMA, 50 ml

19,87 EUR

Švelnus apsauginis losjonas nuo saulės „Saulės zuikutis“, SPF 50, visai šeimai, AROMAMA

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Apsaugokite jautrią mažylio odelę nuo kenksmingų saulės spindulių! Itin aukšto apsauginio faktoriaus, natūralios sudėties losjonas nuo saulės tinka visai šeimai, net ir patiems mažiausiems kūdikėliams. Su mineraliniu, odai draugišku saulės filtru cinko oksidu (non-nano) bei ekologiškais kakavos, sviestmedžių bei kokosų aliejais. Apsaugo nuo UVA ir UVB tipo spinduliuotės. Maitina, drėkina veido ir kūno odą. Atsparus vandeniui. Patogioje, higieniškoje, beorėje pakuotėje.

Naudojimas: apsauginiu losjonu tepkite švarią, sausą veido ir kūno odą prieš einant į saulę. Atnaujinkite apsauginį sluoksnį pagal poreikį, ypač suprakaitavus, po maudynių, ar nusišluosčius rankšluosčiu, bet ne rečiau, nei kas 3 valandas. Venkite patekimo į akis.

Įspėjimas: per ilgas buvimas saulėje yra pavojingas! Saugokite kūdikius ir mažus vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių. Nebūkite saulėje ilgai, net ir naudodami apsaugines priemones, nes jos neužtikrina 100% apsaugos. Gerkite daug skysčių, devėkite galvos apdangalus.

Produkto pavadinimas: Švelnus apsauginis losjonas nuo saulės „Saulės zuikutis“, SPF 50, visai šeimai, AROMAMA
Grynasis kiekis: 50 ml
Sudėtis: saulėgrąžų aliejus*, cinko oksidas (25%), kokosų aliejus*, bičių vaškas*, vitaminas E, kakavos sviestas*, sviestmedžių aliejus*.
Tinka: Tinka visai šeimai, net ir patiems mažiausiems kūdikėliams. 
Laikymo sąlygos: 
Kilmės šalis:
Pagaminta: Lietuva
Prekinis ženklas:  AROMAMA

Jums taip pat gali patikti