Taičio gardenijos žiedų ištrauka kokosų aliejuje „Gardenijų Monoi“, AROMAMA, 30 ml

6,99 EUR

Taičio gardenijos žiedų ištrauka kokosų aliejuje „Gardenijų Monoi“, AROMAMA

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Tradiciniu senoviniu būdu Prancūzų Polinezijoje gaminamas MONOI – itin egzotiškas kosmetikos produktas, vadinamas Taičio moterų grožio eliksyru.  Ši priemonė labai skalsi – vos keli lašeliai kvapnaus aliejaus stebuklingai atstato odos ir plaukų drėgmę, švelnina, minkština, maitina ir suteikia nepakartojamą aromatą. Tinka visiems odos ir plaukų tipams, ypač sausai ir jautriai odai, sausiems, besiveliantiems, skilinėjantiems plaukams. Visame pasaulyje egzotiškasis MONOI plačiai naudojamas suaugusiųjų, vaikų ir kūdikių masažams.

Kvapnūs Gardenijų žiedai 21 dieną merkiami į šviežią, šiltą kokosų aliejų ir kasdien keičiami šviežiais tol, kol kokosų aliejus pradeda Dieviškai kvepėti – per tris savaites Gardenija atiduoda kokosų aliejui pačias geriausias savo savybes ir Dievišką aromatą. Taip gimsta nuostabusis, gėlėmis kvepiantis MONOI. 

Naudojimo būdai: tepkite drėgną veido ir kūno odą po maudynių vonioje ar duše. Naudokite masažams tepdami ant sausos (nesudrėkintos) odos. Tepkite ant sausų plaukų, palaikykite keletą valandų ar per naktį (kaip kaukę) ir išplaukite, kaip įprasta. Tepkite lūpas, alkūnes, kelius, pėdas ir kitas sausas kūno vietas.

Sudėtis: Cocos nucifera oil, Gardenia tahitensis flower, Parfum, Tocopherol.

Talpa: 30 ml

Produkto pavadinimas: Taičio gardenijos žiedų ištrauka kokosų aliejuje „Gardenijų Monoi“, AROMAMA
Grynasis kiekis: 30 ml
Sudėtis: Cocos nucifera oil, Gardenia tahitensis flower, Parfum, Tocopherol.
Tinka: Tinka visiems odos ir plaukų tipams, ypač sausai ir jautriai odai, sausiems, besiveliantiems, skilinėjantiems plaukams. 
Laikymo sąlygos: 
Kilmės šalis: Prancūzijos Polinezija
Pagaminta: Lietuva
Prekinis ženklas:  AROMAMA

Jums taip pat gali patikti