Mandarinų eterinis aliejus „Tangerine Essential Oil“, 100 % ekologiškas, ORGANIC ISLANDS, 10 ml
  • Nauja

Mandarinų eterinis aliejus „Tangerine Essential Oil“, 100 % ekologiškas, ORGANIC ISLANDS, 10 ml

8,50 EUR

Mandarinų eterinis aliejus yra saldžiausias iš citrusinių eterinių aliejų ir kvepia kaip ką tik nulupto mandarino žievelė – gaiviai ir šventiškai. Šis eterinis aliejus sužadina vaikystės prisiminimus, sukelia šypseną veide.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Mandarinų eterinio aliejaus kvapas padeda atsipalaiduoti, pakelti nuotaiką. Į aromaterapijai skirtą įrenginį įpilkite vandens ir įlašinkite 3-5 lašus eterinio aliejaus. Tokio kiekio aliejaus pakanka 10 m² patalpai.

Patalpoms gaivinti

Mandarinų eterinis aliejus sukuria ramią, gaivią atmosferą. Įlašinkite kartu ir lašą ar du apelsinų ar mandarinų eterinio aliejaus geresniam atsipalaidavimui.

Masažui

Augaliniame baziniame aliejuje (migdolų, simondsijų, kviečių ir kt.) ištirpinkite (8 -10 lašų) mandarinų eterinio aliejaus ir sukamaisiais delnų judesiais švelniai įmasažuokite raumenų sritis. Galite išbandyti ir su lašeliu apelsinų eterinio aliejaus arba sumaišykite su mandarinų eteriniu aliejumi.

Odos priežiūrai

Kai pradedate dieną nuo gaivaus rytinio dušo, į bekvapę dušo želė įlašinkite šiek tiek mandarinų eterinio aliejaus. Derinkite su 1 lašeliu nuostabaus pipirmėčių eterinio aliejaus, kad gautumėte vėsų „džiaugsmo kupiną“ aromatą.

Dėl antibakterinių savybių mandarinų eterinis aliejus dažnai naudojamas ne tik dušo želė praturtinti, bet ir kūno losjonams.

Namų higienai

Ištirpinus mandarinų eterinio aliejaus vandenyje galima valyti vonių, dušų, šaldytuvų lentynų, baldų paviršius. Taip pat galima kelis lašus įlašinti ir į skalbimo mašiną ar indaplovę. Taip pašalinsite nemalonų kvapą.

Maistui ruošti

1 – 2 lašai eterinio aliejaus suteiks subtilaus skonio salotoms, padažams, alyvuogių aliejui bei gaivinamiesiems gėrimams.

ĮSPĖJIMAS Naudokite tik skiestą, venkite tiesioginio sąlyčio su oda, akimis ir jautriomis vietomis. Nenaudoti nėštumo metu. Vaikams iki 12 metų naudoti tik pasitarus su šeimos gydytoju ar aromaterapijos specialistu. Laikyti vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje tvirtai užsuktame buteliuke. Saugokite nuo atviros liepsnos. Aukščiau pateikta informacija nėra medicininė rekomendacija. Eteriniai aliejai negali būti medicininio ir gydymo vaistais pakaitalu.

Produkto pavadinimas: Mandarinų eterinis aliejus „Tangerine Essential Oil“, 100 % ekologiškas
Grynasis kiekis: 10 ml
Sudėtis: ekologiškas mandarinų eterinis aliejus 100 %
Tinka: patalpų kvėpinimas, namų higiena, masažas, inhaliacijos, odos ir plaukų priežiūra, maisto gaminimas 
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, saulės spinduliams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Graikija
Pagaminta: Graikija, Kikladų salų grupė, Nakso sala
Prekinis ženklas:  ORGANIC ISLANDS