Citrinų eterinis aliejus „Lemon Essential Oil“, 100 % ekologiškas, ORGANIC ISLANDS, 10 ml
  • Nauja

Citrinų eterinis aliejus „Lemon Essential Oil“, 100 % ekologiškas, ORGANIC ISLANDS, 10 ml

8,50 EUR

Citrinų eterinio aliejaus stiprus, grynas šviežios citrinos aromatas idealiai pakylės atmosferą, sukurs laimės jausmą, pagerins dėmesio koncentraciją.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Citrinų eterinio aliejaus kvapas padeda atsipalaiduoti, pakelti nuotaiką. Į aromaterapijai skirtą įrenginį įpilkite vandens ir įlašinkite 3-5 lašus eterinio aliejaus. Tokio kiekio aliejaus pakanka 10 m² patalpai.

Patalpoms gaivinti

Citrinų eterinis aliejus sukuria nuotaikingą, gaivią atmosferą. Įlašinkite kartu ir lašą ar du apelsinų ar mandarinų eterinio aliejaus geresniam atsipalaidavimui.

Masažui

Augaliniame baziniame aliejuje (migdolų, simondsijų, kviečių ir kt.) ištirpinkite (8 -10 lašų) citrinų eterinio aliejaus ir sukamaisiais delnų judesiais švelniai įmasažuokite raumenų sritis. Galite išbandyti ir su lašeliu apelsinų eterinio aliejaus arba sumaišykite su mandarinų eteriniu aliejumi.

Odos priežiūrai

Kai pradedate dieną nuo gaivaus rytinio dušo, į bekvapę dušo želė įlašinkite šiek tiek citrinų eterinio aliejaus. Derinkite su nuostabiu mandarinų ir (arba) apelsinų eteriniais aliejais, kad gautumėte saldesnį „džiaugsmo kupiną“ aromatą.

Dėl antibakterinių savybių citrinų eterinis aliejus dažnai naudojamas ne tik dušo želė praturtinti, bet  ir rankų plovikliui pagardinti.

Namų higienai

Ištirpinus citrinų eterinio aliejaus vandenyje galima valyti vonių, dušų, šaldytuvų lentynų, baldų paviršius. Taip pat galima kelis lašus įlašinti ir į skalbimo mašiną ar indaplovę. Taip pašalinsite nemalonų kvapą.

Maistui ruošti

1 – 2 lašai eterinio aliejaus suteiks subtilaus skonio salotoms, padažams, alyvuogių aliejui bei gaivinamiesiems gėrimams.

ĮSPĖJIMAS Naudokite tik skiestą, venkite tiesioginio sąlyčio su oda, akimis ir jautriomis vietomis. Nenaudoti nėštumo metu. Vaikams iki 12 metų naudoti tik pasitarus su šeimos gydytoju ar aromaterapijos specialistu. Laikyti vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje tvirtai užsuktame buteliuke. Saugokite nuo atviros liepsnos. Aukščiau pateikta informacija nėra medicininė rekomendacija. Eteriniai aliejai negali būti medicininio ir gydymo vaistais pakaitalu.

Produkto pavadinimas: Citrinų eterinis aliejus „Lemon Essential Oil“, 100 % ekologiškas
Grynasis kiekis: 10 ml
Sudėtis: ekologiškas apelsinų eterinis aliejus 100 %
Tinka: patalpų kvėpinimas, namų higiena, masažas, inhaliacijos, odos ir plaukų priežiūra, maisto gaminimas
Laikymo sąlygos:  Laikyti sausoje, saulės spinduliams nepasiekiamoje vietoje.
Kilmės šalis: Graikija
Pagaminta: Graikija, Kikladų salų grupė, Nakso sala
Prekinis ženklas:  ORGANIC ISLANDS

Jums taip pat gali patikti