• Išpardavimas!
  • 10%

Eterinių aliejų mišinys „Saldžių sapnų!“, AROMAMA, 5 ml

15,00 EUR
13,50 EUR Sutaupote 10%

Eterinių aliejų mišinys „Saldžių sapnų!“, AROMAMA

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Prabangus, rinktinių ekologiškų eterinių aliejų mišinys vakaro ritualams. Mišinį „Saldžių sapnų!“ galima garinti elektriniame eterinių aliejų garintuve, naudoti ruošiant aromaterapines vonias, pėdų įtrynimams, tinkamai praskiedus – viso kūno masažams. Saldaus, gilaus aromato Provanso levandų, itališkosios ramunėlės ir frankinsenso eterinių aliejų sinergija padės atsipalaiduoti ir tiesiausiu keliu patekti į spalvotų sapnų karalystę!

Tinka visai šeimai.

Naudojimas: 

Garinkite eterinių aliejų mišinį miegamajame. Garinimui naudokite elektrinį difuzorių arba kokybišką aromaterapinę žvakidę (garinkite 5-7 lašelius standartinio dydžio kambaryje).

Išsimaudykite kvapnioje aromaterapinėje vonioje. Dėmesio! Niekada nelašinkite grynų eterinių aliejų tiesiai į vandenį, kad nesudirgintų jautrios odos. Eteriniai aliejai vandenyje netirpsta, todėl jiems reikia specialių skiediklių: jei oda normali - paimkite arbatinį šaukštelį druskos, užlašinkite reikiamą kiekį eterinių aliejų ir suberkite druską į vonią. Jei oda sausa, jautri - paimkite pusę stiklinės pieno, įlašinkite reikiamą kiekį eterinių aliejų ir supilkite mišinį į vonią. Jei oda itin sausa, pleiskanojanti - paimkite arbatinį šaukštelį augalinio aliejaus (pvz., saldžiųjų migdolų), įlašinkite reikiamą kiekį eterinio aliejaus ir supilkite aliejų mišinį į vonią.

Aromaterapinėje literatūroje rekomenduojamas EA lašelių skaičius pagal amžių:

0-3 mėn. - 1-2 lašeliai, 3-6 mėn. - 2-3 lašeliai, 6-12 mėn. - 3-4 lašeliai, 12-36 mėn. 4-5 lašeliai

Vyresni vaikai ir suaugusieji - 5-8 lašeliai

Įtrinkite pėdas grynu eterinių aliejų mišiniu.

Užlašinkite lašelį eterinių aliejų mišinio ant pagalvėlės ar lovelės apsaugų. Švelnaus aromato eteriniai aliejai pamažu garuos ir sergės mažylio miegą. Akcentuojame: lašinkite TIK vieną lašelį. Intensyvus kvapas gali erzinti!

Paruoškite aliejų mišinį masažui: į 50 ml saldžiųjų migdolų aliejaus įlašinkite 10 lašelių eterinių aliejų mišinio "Saldžių sapnų!". Masažuokite visą kūną prieš miegą. Primename, kad geriausiai aliejai susigeria į lengvai drėgną odą, tad masažą rekomenduojame atlikti po vonios ar dušo procedūrų. Venkite aliejų patekimo į burną ir akis.

Produkto pavadinimas: Eterinių aliejų mišinys „Saldžių sapnų!“, AROMAMA,
Grynasis kiekis: 5 ml
Sudėtis: Provanso levandų, itališkųjų ramunėlių ir frankinsenso (bosvelijos sakų) ekologiški eteriniai aliejai.
Tinka: Visai šeimai.
Laikymo sąlygos:  Laikyti tamsioje, nuo šviesos šaltinių apsaugotoje vietoje.
Kilmės šalis:
Pagaminta: Lietuva
Prekinis ženklas:  AROMAMA

Jums taip pat gali patikti