Pačiulių eterinis aliejus „Patchouli“, VIVASAN, 10 ml

12,73 EUR

Pačiulių eterinis aliejus „Patchouli“, VIVASAN

Puikiai aromatizuoja patalpas, gerina savijautą, tinka aromaterapijai.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Turime

Afrodiziakas. „Erotinis“ aliejus.

(Pogostemon; angl.– patchouly).

Aromatas: medienos kvapas, primenantis žemę ir šaknis, su egzotine, mistine nata.

Poveikis: atpalaiduojantis, raminantis, jausmingumo.

Paskirtis: Aromatas, kuris jungia mus su žeme, skatina vaizduotę. Pažadina jausmus.

Puikiai aromatizuoja patalpas, gerina savijautą, tinka aromaterapijos tikslams.

Tai nuo seniausių laikų pripažintas jausmingumo aliejus, sukelianti džiaugsmą ir atvirumą erotikai. Stiprus, aitrus, kartokas, keliantis aistrą ir neįprastai ilgai išliekantis šio egzotiško aliejaus kvapas mus pasiekė iš Indijos kartu su įmantrių, neįprastų raštų audiniais, persunktais maloniu šio augalo aromatu. Sklando įsitikinimas, kad pačiulių kvapas „pritraukia“ turtą. Rytuose šiuo aliejumi aromatizuojama patalynė ir drabužiai. Manoma, kad jis saugo nuo infekcijų ir užkerta kelią jų plitimui. Japonijoje ir Malaizijoje pačiulių preparatai naudojami kaip priešnuodis, įgėlus nuodingai gyvatei.

Pačiulių aliejuje yra 45% pačiuleno, 40% pačiulolo, azuleno ir eugenolio.

Pasižymi stipriu augalo (medžio, žolės) aromatu su žemės ir šaknų pokvapiu. 

Kosmetologijoje pačiulių aliejus naudojamas brandžiai odai. Skatina ląstelių regeneraciją, gydo suskeldėjusią odą, minkština ir šalina paraudimus. Gerai veikia probleminę odą (inkštirai, egzema, randai). Šalina patinimus. Veiksmingai ir per trumpą laiką sustangrina ir pakelia (liftingo efektas) po dietų apdribusią odą.

Aliejaus energetika. Taurus ir šiltas pačiulių aromatas praskaidrina negatyvias emocijas, sužadina kūrybiškumą, minčių skaidrumą, nuteikia romantiškai. Padeda lengvai susidoroti su bet kuria situacija, reikalaujančia analizės ir intuicijos, stiprina ir viršutinius energetinius centrus (čakras). Padeda pajusti nepakartojamą meilės ir gerumo pojūtį, užkerta kelią energetiniam vampyrizmui.

Kontraindikacijos: nepatariama naudoti paskutinėmis nėštumo savaitėmis!

Naudojimas: • Garintuvas: 2 lašai 5 kv. m patalpos ploto. • Aromatinė vonia: 4-6 lašai į emulgatorių-tirpiklį (druska, cukrus, medus). • Masažas: 6-8 lašai į 10 ml masažinio aliejaus. • Kosmetikos priemonių įsodrinimas: 5-7 lašai į 5 g pagrindo. • Refleksinis masažas : sumaišyti santykiu 1:1 eterinį ir masažinį aliejų. • Aromato medalionas: 2-3 lašai.

Sudėtis: Singapūro pačiulių 100% eterinis aliejus, distiliuotas vandens garais. Aukščiausios kokybės, be cheminių tirpiklių.

Produkto pavadinimas: Pačiulių eterinis aliejus „Patchouli“, VIVASAN
Grynasis kiekis: 10 ml
Sudėtis: Singapūro pačiulių 100% eterinis aliejus, distiliuotas vandens garais. Aukščiausios kokybės, be cheminių tirpiklių.
Tinka: Puikiai aromatizuoja patalpas, gerina savijautą, tinka aromaterapijai.
Laikymo sąlygos: 
Kilmės šalis: Indonezija
Pagaminta: Šveicarija
Prekinis ženklas:  VIVASAN

Jums taip pat gali patikti