Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus „Natural Oil Ylang-Ylang", VIVASAN, 10 ml

24,30 EUR

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus „Natural Oil Ylang-Ylang", VIVASAN

Puikiai aromatizuoja patalpas, gerina savijautą, tinka aromaterapijai.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

Aktyvina nervų sistemą, žadina lytinį potraukį. Afrodiziakas. „Malonumų aliejus“.

Kvapiųjų kanangų (ylang-ylang) (Cananga odorata)  aromatas nuo seno buvo laikomas meilės ir jausmingumo (erotikos) aliejus. Auga tropiniuose Azijos regionuose, Filipinuose ir Indonezijoje. Aliejus yra gaminamas Madagaskare ir Komorų salose. Indonezijoje malonaus kvapo kanangų vainikais dar ir dabar puošiami jaunavedžiai, aromatingais dūmais smilkomos jų buveinės, kad apsaugotų nuo barnių ir nesantaikos.

Polinezijos moterims kvapioji kananga atstoja kvepalus. Malajų salyno Molukų salų gyventojai tepalais su šio augalo aliejumi gydosi nuo maliarijos ir odos infekcinių ligų. Viktorijos epochoje šis aliejus įėjo į balzamą plaukų augimui skatinti.

Galina sakyti, kad nenusakomas, malonus ir jausmus žadinantis kvapiųjų kanangų aliejaus aromatas visiškai atitinka jo polinezietišką „Gėlių gėlės“ pavadinimą.

Eterinis kvapiųjų kanangų aliejus priklauso aliejų-afrodiziakų grupei. Aliejaus veikimą sąlygoja jo sudėtyje esančios šios veikliosios medžiagos: geraniolas, nerolas, terpineolas, limonenas, linaliacetatas, ilangolas, linalolas ir eugenolas.

Aliejaus kvapas saldus ir kartu aštrus, primenantis jazminų ir gardenijų aromatą.

Kvapiųjų kanangų aliejus – universali odos priežiūros priemonė, veiksmingai padeda ir riebiai, ir sausai odai. Palankiai veikia dirglią ir pažeistą odą, šalina aknę (spuogus).

Padeda nuo vabzdžių įgėlimų.

Šis aliejus švelniai dezinfekuoja ir tonizuoja, stimuliuoja kapiliarų kraujotaką ir puikiai maitina odos ląsteles.

Jis tinka ir plaukų, ypač silpnų ir pažeistų, priežiūrai.

Tai viena iš intymiosios kosmetikos priemonių.

Kaip afrodiziakas pasižymi stimuliuojančiu erotiniu poveikiu, stiprina lytinį potraukį. Kvapiųjų kanangų aliejaus aromatas sukelia lengvą euforiją ir padeda atverti slapčiausius jausmus. Tai vienas iš pačių erotiškiausių ir romantiškiausių aliejų. Padeda esant frigidiškumui ir impotencijai. Vidurinės natos aliejus. „Malonumų“ aliejus.

Aliejaus energetika – pritraukia meilę ir pasaulio teigiamą energiją, didina energetinį apvalkalą, atkuria jo simetriškumą, padeda tobulinti viršutinius energetinius centrus (čakras). Senovėje kvapiųjų kanangų esencija buvo naudojama ritualiniams smilkymams.

Labai sodrus kvapiųjų kanangų aliejaus aromatas gali sukelti galvos skausmą ir/ar svaigimą. Naudokite minimalias dozes.

Naudojimas: • Garintuvas: 2 lašai 5 kv. m patalpos ploto. • Aromatinė vonia: 4-7 lašai į emulgatorių-tirpiklį (druska, cukrus, medus). • Masažas: 5-7 lašai į 15 ml masažinio aliejaus. • Kremų, kaukių, tonikų, gelių įsodrinimas: 5 lašai į 5 g pagrindo. • Aromato medalionas: 2-3 lašai.

Sudėtis: Kvapiųjų kanangų 100% eterinis aliejus be cheminių tirpiklių, distiliuotas vandens garais. Aukščiausios kokybės, be cheminių tirpiklių.

Žaliavos kilmės šalis: Komorai. 

Produkto pavadinimas: Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus „Natural Oil Ylang-Ylang", VIVASAN
Grynasis kiekis: 10 ml
Sudėtis: Kvapiųjų kanangų 100% eterinis aliejus be cheminių tirpiklių, distiliuotas vandens garais. Aukščiausios kokybės, be cheminių tirpiklių.
Tinka: Puikiai aromatizuoja patalpas, gerina savijautą, tinka aromaterapijai.
Laikymo sąlygos: 
Kilmės šalis: Komorai
Pagaminta: Šveicarija
Prekinis ženklas:  VIVASAN

Jums taip pat gali patikti