• Nauja

Dantų šepetėlis „Scuba Soft“, minkštas, dešinei rankai, RADIUS

9,90 EUR

Dantų šepetėlis „Scuba Soft“, minkštas, dešinei rankai, RADIUS

„Radius Scuba“ turi lanksčią guminę rankenėlę, kuri apsaugo nuo per didelio spaudimo į dantis ir dantenas. Šereliai pagaminti iš ricinmedžio sėklų, tarnauja tris kartus ilgiau nei įprastų šepetėlių (9 mėnesiius).

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 50,00 EUR

Prekės savybė
Kiekis
Turime

„Radius Scuba“ dantų šepetėlis valo keturis kartus geriau nei įprasti šepetėliai, nes jo galvutėje yra keturis kartus daugiau labai plonų, aksominio švelnumo, aukščiausios kokybės „Radius“ šerelių.

Šepetėlis lengvai valdomas ergonomiška nykščiu prilaikoma gumine rankenėle. Rankenėlė pritaikyta dešinei rankai. Šepetėlio galvutė, pakreipta 45 laipsnių kampu, užtikrina odontologų rekomenduojamą valymo kampą. Siekiant išvengti dantų emalio pažeidimų, šereliai išdėstyti asimetriškai, jų galiukai užapvalinti. Didelė, minkšta šerelių pagalvėlė švelniai masažuoja visą dantenų liniją, švariai išvalo dantis ir tarpdančius.

Amerikos odontologų asociacija patvirtina, kad valant dantis su „Radius Scuba“ sumažėja apnašų susidarymo ir gingivito tikimybė. „Radius Scuba“ pagaminti tik iš natūralių medžiagų, nenaudojant naftos produktų. Visos šepetėlyje panaudotos medžiagos yra patvirtintos FDA (Amerikos maisto ir vaistų priežiūros tarnybos).

Pagaminta JAV.

Jums taip pat gali patikti