• Nauja

Dantų šepetėlis vaikams „Kidz Very Soft“, labai minkštas, dešinei rankai, nuo 6 metų, RADIUS

5,30 EUR

Dantų šepetėlis vaikams „Kidz Very Soft“, labai minkštas, dešinei rankai, nuo 6 metų, RADIUS

Pradinuko dantų šepetėlis!

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 50,00 EUR

Kiekis
Turime

Nuo šiol dantis valausi pats!

„Radius Kidz“ – pirmasis dantų šepetėlis savarankiškam valymui. Ypač kokybiška, minkštais šereliais šepetėlio galvutė užtikrina puikią dantų ir dantenų priežiūrą. Amerikos odontologų asociacija patvirtina, kad valant dantis su „Radius Kidz“, mažėja gingivito ir apnašų susidarymo tikimybė. „Radius Kidz“ sertifikuotas ADA (Amerikos odontologų asociacijos).

„Radius Kidz“ skirtas mokyklinio amžiaus vaikams nuo 6 ir daugiau metų. Šis dantų šepetėlis pagamintas iš natūralių medžiagų, nenaudojant naftos produktų. Visos dantų šepetėlio medžiagos patvirtintos FDA (Amerikos maisto ir vaistų priežiūros tarnybos). Nykščiu prilaikomos rankenėlės ir 45 laipsnių pasvirusios galvutės dėka formuojasi taisyklingi dantų šepetėlio laikymo įgūdžiai. Net ir nedėmesingai valant dantis su „Radius Kidz“ pasiekiamas puikus rezultatas.

Amerikos odontologų asociacija patvirtino, kad dantų šepetėlis „Radius Kidz“ yra efektyvi priemonė nuo apnašų susidarymo ir gingivito. Jau po keleto dienų pastebėsite, kad vaikučių dantys tapo žymiai baltesni ir švaresni.

Kodėl vaikams patinka valytis dantis su „Radius Kidz“:

Patogi nykščiu prilaikoma rankenėlė lengvai kontroliuojama vaiko.

45 laipsnių kampu pasvirusi šepetėlio galvutė padeda išlaikyti odontologų rekomenduojamą valymo kampą.

Tris kartus daugiau nei įprastame šepetėlyje labai plonų, užapvalintais galais šerelių, mišriai išdėstytų šepetėlio galvutėje, lengvai išvalo tarpdančius ir masažuoja dantenas.

100% natūralūs dantų šepetėlio šereliai tarnauja iki 6 mėnesių.

Dantų šepetėlyje nėra BPA ir kitų kenksminų medžiagų. Visos šepetėlyje naudojamos medžiagos patvirtintos FDA (Amerikos maisto ir vaistų priežiūros tarnybos).

Gražus, apdovanojimus pelnęs šepetėlio dizainas.

Pagaminta JAV.

Jums taip pat gali patikti