Alyvuogių aliejus su žolelių eteriniais aliejais „Biofunctional Umami Health in Nutrition“, purškiamas, EVERGETIKON, 100 ml
  • Nauja

Alyvuogių aliejus su žolelių eteriniais aliejais „Biofunctional Umami Health in Nutrition“, purškiamas, EVERGETIKON, 100 ml

35,00 EUR

Tai 100 % natūralus aliejaus ir žolelių mišinys.

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 45,00 EUR

Kiekis
Turime

Purškiamas alyvuogių aliejus su žolelių eteriniais aliejais „Biofunctional Umami Health in Nutrition“ skirtas pagardinti patiekalus ir mitybos racionui praturtinti.

Tai 100 % natūralus aliejaus ir žolelių mišinys.

Dietologai, mitybos specialistai rekomenduoja naudoti alyvuogių aliejų kiekvieną dieną.

Aliejaus sudėtyje esanti dittany žolelė auga tik Kretos kalnuose, buvo aprašyta Hipokrato ir vertinama iki šių laikų. Dittany žolele senovėje žmonės gydydavo visas ligas, ypatingai skrandžio, virškinamojo trakto negalavimus.

Senovės Graikijoje buvo manoma, kad raudonėlis atneša sėkmę ir gerą sveikatą.

Graikijoje šalavijas buvo laikomas šventu augalu, gydomasi nuo visų ligų, stiprinamas organizmas. Ir dabar daug kas augina šalaviją žinodami jo gerąsias bei naudingąsias savybes organizmui.

Čiobrelis vienas iš pirmųjų, kurį griebiame pajutę pirmus peršalimo simptomus.

Aukščiausios kokybės pirmo spaudimo alyvuogių aliejuje esančios veikliosios medžiagos kartu su eteriniais dittany žolelių, šalavijų, čiobrelių ir raudonėlių aliejais tam tikromis proporcijomis veikia sinergiškai ir skatina optimalią organizmo veiklą.

VARTOJIMAS
Didžiausias paros suvartojimas 0,7 ml (kiekvieną kartą paspauskite iki 20 įpurškimų) du kartus per dieną.
Purškiamą alyvuogių aliejų su žolelių eteriniais aliejais „Biofunctional Umami Health in Nutrition“ galima naudoti gryną, tiesiai į burną arba purkšti ant duonos, salotų, pomidorų, fetos sūrio, džiūvėsėlių, kiaušinių, ant grotelių keptos mėsos ar ant jūsų pasirinktų patiekalų. Šis aliejus suteiks pikantiško skonio.

ĮSPĖJIMAI: Preparato vartoti nerekomenduojama, jei gydomasi antikoaguliantais. Pasitarkite su gydytoju, jei esate nėščia, maitinate krūtimi ar vartojate vaistus. Šis produktas nėra skirtas žmogaus ligų profilaktikai, gydymui.

Produkto pavadinimas: Alyvuogių aliejus su žolelių eteriniais aliejais „Biofunctional Umami Health in Nutrition“, purškiamas
Grynasis kiekis: 100 ml
Sudėtis: Natūralus alyvuogių aliejus, dittany, čiobrelis, raudonėlis, šalavijas.
Tinka: Patiekalams gardinti ir mitybai praturtinti.
Laikymo sąlygos:  Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.
Kilmės šalis: Graikija
Pagaminta: Graikija
Prekinis ženklas:  EVERGETIKON

Jums taip pat gali patikti