Vynuogių kauliukų aliejus „Huile de Pepins de Raisin“, CAUVIN, 500 ml

8,45 EUR

Vynuogių kauliukų aliejus „Huile de Pepins de Raisin“, CAUVIN

local_shipping Iki nemokamo pristatymo* liko 40,00 EUR

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

Vynuogių kauliukų aliejus yra lyderis tarp kitų aliejų. Jis pasižymi labai dideliu linolo rūgšties kiekiu, turi daug vitamino E.   

Sudėtis: vynuogių kauliukų aliejus 100%.

Aliejus lengvas, bespalvis, bekvapis.

Spaudžiamas karštos ekstrakcijos būdu. Šalto spaudimo metodas nėra naudojamas, nes iš kauliukų aliejus beveik neišsispaudžia.

100 g produkto: mononesočiųjų r. - 20 g, omega 9 - 19 g, polinesočiųjų r. - 67 g, omega 6 - 66 g, omega 3 < 1 g, Vit. E - 30 mg 1 valg. š. -  25% RPN* Vit. E.

Aliejus naudojamas įvairiems šaltiems ir karštiems patiekalams: salotoms, košėms, sūrio, mėsos, žuvies ir kitiems produktams gardinti. Taip pat jis tinka kepimui, virimui, gruzdinimui.

Vynuogių kauliukai nusipelnė didelio medikų dėmesio dėl juose esančio  gausaus  aktyvių polifenolų kiekio. Jų unikali savybė surišti laisvuosius radikalus padeda apsisaugoti nuo senėjimo, kraujagyslių ligų ir kitų negalavimų. Iš vynuogių kauliukų gaminami vaistai stiprinti kraujagyslėms.  

Juos taip pat pamėgo ir kosmetologai. Lengvais masažo judesiais į plaukus ar į odą įtrintas vynuogių kauliukų aliejus minkština, stiprina ir atjaunina.

Efektinga vynuogių kauliukų aliejaus kaukė plaukams. Regeneruoja plauko struktūrą. Patogu naudoti, nes aliejus gerai susigeria į odą, nepalieka riebalų, lengvai nusiplauna. 

Po atidarymo tinka vartoti 6 mėn.

Produkto pavadinimas: Vynuogių kauliukų aliejus „Huile de Pepins de Raisin“, CAUVIN
Grynasis kiekis: 500 ml
Sudėtis: vynuogių kauliukų aliejus 100%.
Tinka: Tinka šaltiems ir karštiems patiekalams: salotoms, košėms, sūrio, mėsos, žuvies ir kitiems produktams gardinti; taip pat – kepimui, virimui, gruzdinimui.
Laikymo sąlygos: 
Kilmės šalis:
Pagaminta: Prancūzija
Prekinis ženklas:  CAUVIN

Jums taip pat gali patikti