ŠALIN ZYZLIAI!

visibility Peržiūrų: 220

Vasaromis parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo įvairių purškalų kraujasiurbiams atbaidyti pasiūlos. Stoviniuojame, skaitome ir nerimaudami bandome pasirinkti tinkamiausią. O kaip sunku apsispręsti, kai apsaugoti reikia vaikus! Suprantame, kad apsaugoti reikia, bet, kas padarys daugiau žalos: įkandęs uodas ar užpurkštas purškalas?

Nerimaujantiems derėtų nenusiminti, nes apsauga nuo UODŲ gali būti ir saugi, ir natūrali. Reikia tik žinoti, kokie eteriniai aliejai pasižymi uodus atbaidančiomis savybėmis. Vabzdžiai nemėgsta intensyvių, aitrių, specifinių kvapų, todėl iškylaujant tinka citrinžolių, eukaliptų, levandų, citrinų, gvazdikėlių, pačiulių, pipirmėčių, rozmarinų, eteriniai aliejai. Šiais aliejais tiesiog reikia sudrėkinti drabužių kraštelius arba, praskiedus augaliniu aliejumi, tepti odą.

Baziniu aliejumi gali būti bet koks šalto spaudimo aliejus. Į 50 ml aliejaus reiktų įlašinti apie 30 - 35 lašus eterinių aliejų. Svarbu, kad buteliukas būtų stiklinis. Tepkite šiuo mišiniu atviras kūno vietas kas dvi-tris valandas. Tinka vaikams nuo trejų metų bei mamoms ir tėčiams. Saugokite drabužius, visgi tai aliejinis tepalas. Na, o jei aliejinis tepalas nepatinka, pasidarykite purškalą, tik tada vietoj aliejaus naudokite vandenį, o eterinių aliejų lašinkite kiek daugiau - apie 50 lašų.

Svarbiausia nepamiršti, kad eteriniai aliejai (nuoroda) turi būti natūralūs, terapinės klasės, nes sintetiniai kvapai tik gardžiai kvepia, bet jokios naudos neturi, be to, jų ypač reikėtų vengti vaikams. Natūralius eterinius aliejus (nuoroda) nesudėtinga atpažinti ir namų sąlygomis, nes tik natūralūs eteriniai aliejai (nuoroda) nepalieka neišnykstančių riebalinių dėmių. Kokybiškas eterinis aliejus (nuoroda) būna bespalvis arba lengvo gelsvo atspalvio. Norėdami įsitikinti, ką įsigijote, užlašinkite lašelį ant vienkartinės servetėlės ir palikite. Jei dėmelė pranyks be žymių – produktas natūralus. O kad nereiktų sukti galvos ir eksperimentuoti - natūralų eterinį aliejų ar ne nusipirkote, kviečiu užsukti į mūsų elektroninę parduotuvę gyduolis.lt ir būti ramiems dėl kokybės.

Net ir ERKES galima nubaidyti ne tik neurotoksiškai veikiančiomis priemonėmis, bet ir eteriniais aliejais (nuoroda). Pasigamintas mišinys taip pat veiks ir UODUS, tad turėsite du viename. Be to, jis saugus purkšti ant odos, vaikams ir gyvūnams.

Tereikia į pelargonijų (dar vadinamo snapučių) hidrolatą (nuoroda) (100 ml) įlašinti 25 lašus arbatmedžio (pražangialapių mirtenių) (nuoroda) ir 10 lašų citrinžolių (nuoroda) eterinio aliejaus.

Nuo erkių apsisaugoti padės ir apsauginis tepalas iš šalto spaudimo nerafinuoto kokosų aliejaus (nuoroda) ir kelių lašų arbatmedžio (nuoroda), levandų (nuoroda) ir eukaliptų (nuoroda) eterinio aliejaus.

Ruošiantis į gamtą nereikėtų daryti vienos klaidos. Kad ir kaip norisi skaniai kvepėti, nesipurkškite kvepalais, nenaudokite kvapnių kremų, nes uodus ir erkes šie kvapai labai traukia.

O daugiau ar mažiau uodai puls, priklauso net ir nuo mūsų individualių savybių: amžiaus, lyties, fizinio aktyvumo, naudojamų kosmetikos, higienos priemonių, maisto koki valgome. Tad, jeigu jaučiate, kad uodai Jus mėgsta labiau nei aplinkinius, tiesiog dažniau išsitepkite ar išsipurkškite eteriniais aliejais (nuoroda).

Jeigu užsiimti gamyba patys neturite noro ar laiko, visus šiuos natūralius apsauginius mišinius nuo uodų ir kitų vasaros įkyruolių galite įsigyti ir mūsų e-parduotuvėje gyduolis.lt.

Linkiu, kad šią vasarą jokia uodė Jūsų neužuostų!!!

Laura

Susijusios žymos

Komentarai

Palikite komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis